Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Консультант по роботі зі скаргами (Гаряча лінія з питань туберкульозу)

Замовник послуг: БО «СААПФ» в рамках проекту «Загальнонаціональна гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД» в рамках виконання умов Угоди № 029-GF-24 від 02.01.2024 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 1. Умови надання послуг та здійснення оплати:
  • Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору цивільно-правового характеру.
  • Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години. Розрахунок вартості послуг наступний: Вартість години помноженої на кількість годин за одну зміну (зміна з 09:00-15:00 – 6 годин) помноженої на кількість змін за період. Дистанційне консультування здійснюється за відповідним графіком в наступні дні: Понеділок, Середа, П’ятниця з 09:00-15:00.
  • Мінімальна, гарантована кількість змін в місяць, передбачена на одного надавача послуг – 2 зміни (2*6 год.=12 годин). Максимальна можлива кількість змін в місяць, передбачена на одного надавача послуг – 4 зміни (4*6 год.=24 години).
  • Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг з допомогою портативного програмного телефону SIP для Microsoft Windows.
  • Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.
  • Для здійснення консультування потенційному надавачу послуг необхідні наступні технічні засоби: комп’ютер; навушники з мікрофоном; спеціальне ПЗ (встановлюється надавачем послуг з SIP-телефонії). Вимоги до інтернету: пропускна спроможність (швидкість) інтернет-каналу для однієї розмови має становити не менше 128 Кбіт/с (Швидкість інтернет-з’єднання можна перевірити за допомогою speedtest.net); бажано використання дротової мережі, проте допустима і бездротова.
  • За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).
  • Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

 

 1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицій в кількості мінімум 2 – максимум 4 надавачі послуг.

 

 1. Термін надання послуг: з лютого по вересень (включно) 2024 року.
 2. Обсяг послуг (технічне завдання), Кваліфікаційні вимоги та критерії оцінки та відбору пропозицій знаходяться в розгорнутому оголошенні (п. 5,6,7).Оголошення_01
 3. Перелік документів, які необхідно подати:
 4. Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.Особливі умови:
  • Документи подаються в електронному вигляді на адресу saapfzakupivli@gmail.com з поміткою в темі листа «Консультант по роботі зі скаргами (ГЛ з питань туберкульозу)».
  • Термін подання документів: до 22 лютого 2024 року, реєстрація документів завершується о 12:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в БО «СААПФ» до заступника директора з програмних питань Міненко Тетяни, е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).