Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Консультант з координації розповсюдження інформаційних матеріалів

 1. Загальна інформація

Замовник послуг: БО «СААПФ» в рамках проекту «Загальнонаціональна гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД» в рамках виконання умов Угоди № 029-GF-24 від 02.01.2024 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 1. Умови надання послуг та здійснення оплати:
  • Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору цивільно-правового характеру.
  • Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години. Передбачено залучення консультанта на 180 годин сумарно за 4 календарні місяці (45 годин щомісячно) з розрахунку на об’єм послуг, які потребує Замовник.
  • Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг.
  • Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.
  • За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).
  • Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

 

 1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицій в кількості 1 надавач послуг.

 

 1. Термін надання послуг: з березня по червень (включно) 2024 року.
 2. Обсяг послуг (технічне завдання), Кваліфікаційні вимоги та критерії оцінки та відбору пропозицій знаходяться в розгорнутому оголошенні (п. 5,6,7).Оголошення_10
 3. Перелік документів, які необхідно подати:
  • Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення (пропозиція по оплаті послуг грн. за годину консультування та відповідність кваліфікації).Додаток 01_Деталізація розрахунку вартості години
  • Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №2 до оголошення (додаткові відомості щодо вартості пропозиції).Додаток 02_Дані щодо оплати виконавця Консультанти по роботі зі скаргами
  • Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 03_Лист повідомлення щодо зайнятості в проектах міжнародної фінансово-технічної допомоги.Додаток 03_Лист повідомлення щодо зайнятості в проектах
  • Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та сертифікати).
  • Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.
  • Особливі умови:
   • Документи подаються в електронному вигляді на адресу saapfzakupivli@gmail.com з поміткою в темі листа «Консультант з координації розповсюдження інформаційних матеріалів».
   • Термін подання документів: до 26 лютого 2024 року, реєстрація документів завершується о 00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в БО «СААПФ» до заступника директора з програмних питань Міненко Тетяни, е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).