Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Консультант з питань супервізії

 1. Загальна інформація

Замовник послуг: БО «СААПФ» в рамках проекту «Загальнонаціональна гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД» в рамках виконання умов Угоди № 029-GF-24 від 02.01.2024 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 1. Умови надання послуг та здійснення оплати:
  • Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору цивільно-правового характеру.
  • Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години. Передбачено залучення консультанта на 320 годин сумарно на період лютий – грудень 2024 р. з розрахунку на об’єм послуг, які потребує Замовник. Деталізація розрахунку кількості годин: супервізія для адмін команди – одна супервізія щомісячно тривалістю 2 години; одна групова супервізія щомісячно – не більше 13 годин (підготовка – 8 годин; проведення – 2 години; пошук та надання матеріалів за результатами супервізії -3 години); індивідуальна супервізія – не більше 2 годин одна супервізія для потенційних супервізантів в кількості – 5 осіб щомісячно. Загалом не більше 28 годин щомісячно.
  • Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг з використанням власних засобів та матеріалів за допомогою платформ для відеоконференцій (за потреби, може бути наданий доступ до ліцензованого ПЗ Замовника).
  • Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.
  • За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).
  • Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

 

 1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу:

Планується підтримання пропозицій в кількості 1 (одного) надавача послуг. Обов’язковою умовою конкурсу є наявність ФОП 3-ї групи ЄП, який не перебуває в стані припинення з відповідним КВЕД 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я (або інший релевантний послугам КВЕД), або можливість оперативного оформлення відповідного ФОП.

 1. Термін надання послуг:

Лютий – грудень 2024.

5. Обсяг послуг (технічне завдання), Кваліфікаційні вимоги та критерії оцінки та відбору пропозицій знаходяться в розгорнутому оголошенні (п. 5,6,7).Оголошення 03

6. Перелік документів, які необхідно подати:

  • Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення (пропозиція по оплаті послуг (грн. за годину консультування).Додаток 01_Деталізація розрахунку вартості години
  • Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма: Додаток 2 додається до оголошення).Додаток 02_Дані щодо оплати виконавця
  • Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 03_Лист повідомлення щодо зайнятості в проектах міжнародної фінансово-технічної допомоги.Додаток 03_Лист повідомлення щодо зайнятості в проектах
  • Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та сертифікати).
  • Для фізичних осіб підприємців необхідно, до перелічених вище документів, надати скан-копію Свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, а також скан-копію витягу з ЄДР, датовану не пізніше 2015 роком.

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Особливі умови:

  • Документи подаються в електронному вигляді на адресу saapfzakupivli@gmail.com з поміткою в темі листа «Консультант з супервізій».
  • Термін подання документів: до 22 лютого 2024 року, реєстрація документів

За додатковою інформацією звертатися в БО «СААПФ» до заступника директора з програмних питань Міненко Тетяни, е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).