Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Консультант з психокорекційної роботи з людьми, які живуть з ВІЛ

Замовник послуг: БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проекту «ACCESS Pro: Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR» за 100% фінансування проекту Федеральним агентством «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайного плану президента США подолання ВІЛ/СНІДу (PEPFAR)» в рамках виконання умов договору про надання субгранту між БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Замовником  № 001-CDC-23 від 02.10.2023 року.

 1.     Умови надання послуг та здійснення оплати:

1.1.        Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

1.2.        Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години.

1.3.        Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг (територіально, бажано м. Київ та Київська область).

1.4.        Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.

1.5.        За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).

1.6.        Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

 2.           Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицій в кількості надавачі послуг.

3.           Термін надання послуг: листопад 2023 – вересень 2024.

Обсяг послуг/технічне завдання, квалфікаційні вимоги та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенніОголошення Консультант з психокорекційної роботи.

Перелік документів, які необхідно подати:

1.Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення (пропозиція по оплаті послуг (грн. за годину консультування)Додаток 01_Деталізація розрахунку вартості години консультант з психокорекційної.

2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма: Додаток 2 додається до оголошення)Додаток 02_Дані щодо оплати виконавця консультант з психокорекції.

3.Лист повідомлення про зайнятість в проектах міжнародної фінансово-технічної допомогиЛист повідомлення щодо зайнятості в проектах.

4.Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та сертифікати).

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Особливі умови:

Документи подаються в електронному вигляді на адресу common@saapf.kiev.ua з поміткою в темі листа «Консультант з психокорекційної роботи з людьми, які живуть з ВІЛ».

Термін подання документів: до 19 жовтня 2023 року, реєстрація документів завершується о 13.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).