Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Консультанти з дистанційного/наочного асистованого супроводу в проведенні самотестування на виявлення ВІЛ-інфекції

Замовник послуг: БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проекту «ТестВдома» згідно Договору зі спрощеною процедурою відшкодування коштів 380-018607 від 05.10.2023 року, що адмініструється Pact Inc. в рамках Федерального грантового проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ».

 1. Умови надання послуг та здійснення оплати:
  • Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.
  • Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години. Розрахунок вартості послуг наступний: Вартість години помноженої на кількість годин за одну зміну (зміна Пн-Сб – з 09:00-19:00 по 9 годин; Нд – з 10:00-15:00 по 5 годин) помноженої на кількість змін за період.
  • Мінімальна, гарантована кількість змін в місяць, передбачена на одного надавача послуг – 2 зміни. Максимальна можлива кількість змін в місяць, передбачена на одного надавача послуг – 4 зміни.
  • Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг (територіально, бажано м. Київ та Київська область).
  • Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.
  • За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).
  • Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.
 2. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицій в кількості мінімум 5 – максимум 10-ть потенційних надавачів послуг.

Обсяг послуг/технічне завдання, кваліфікаційні вимоги та критерії оцінки деталізовані в розгорнутому оголошенні Оголошення_Консультанти з асистованого супроводу

Перелік документів, які необхідно подати Додатки до оголошення:

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Особливі умови:

  • Документи подаються в електронному вигляді на адресу common@saapf.kiev.ua з поміткою в темі листа «Консультант з асистованого супроводу».
  • Термін подання документів: до 18 жовтня 2023 року, реєстрація документів завершується о 12:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
  • Організація залишає за собою право здійснити двоетапний відбір потенційних надавачів послуг, який передбачатиме виконання додаткового тестового завдання.

За додатковою інформацією звертатися в БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ» до менеджера у соціальній сфері Міненко Тетяни Вікторівни, е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).