Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Лікарі – консультанти для ЛЖВ та хворих на ТБ: дерматовенеролог; невропатолог; ендокринолог та кардіолог (продовжено до 01.03.2024 р.)

 1. Загальна інформація

Замовник послуг: БО «СААПФ» в рамках проекту «Загальнонаціональна гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД» в рамках виконання умов Угоди № 029-GF-24 від 02.01.2024 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 1. Умови надання послуг та здійснення оплати:
  • Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору цивільно-правового характеру.
  • Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години. Розрахунок вартості послуг наступний: Вартість години помноженої на кількість годин за одну зміну (зміна з 19:00-21:00 – 2 години) помноженої на кількість змін за період (1 раз на тиждень на кожного фахівця). Дистанційне консультування здійснюється за відповідним графіком в наступні дні: Середа з 19:00-21:00.
  • Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг з допомогою портативного програмного телефону SIP для Microsoft Windows.
  • Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.
  • Для здійснення консультування потенційному надавачу послуг необхідні наступні технічні засоби: комп’ютер; навушники з мікрофоном; спеціальне ПЗ (встановлюється надавачем послуг з SIP-телефонії). Вимоги до інтернету: пропускна спроможність (швидкість) інтернет-каналу для однієї розмови має становити не менше 128 Кбіт/с (Швидкість інтернет-з’єднання можна перевірити за допомогою speedtest.net); бажано використання дротової мережі, проте допустима і бездротова.
  • За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).
  • Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

 

 1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицій в кількості 4 надавачі послуг по наступним лікарським профілям:
 • дерматовенеролог;
 • невропатолог;
 • ендокринолог;
 • кардіолог.

 

 1. Термін надання послуг: з лютого по грудень (включно) 2024 року.

5. Обсяг послуг (технічне завдання), Кваліфікаційні вимоги та критерії оцінки та відбору пропозицій знаходяться в розгорнутому оголошенні (п. 5,6,7). Оголошення_08

6. Перелік документів, які необхідно подати:

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Особливі умови:

 • Документи подаються в електронному вигляді на адресу saapfzakupivli@gmail.com з поміткою в темі листа «Лікар -консультант вузького профілю ______» вказати який саме профіль.
 • Термін подання документів: до 01 березня 2024 року, реєстрація документів завершується о 12:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в БО «СААПФ» до заступника директора з програмних питань Міненко Тетяни, е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).