Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Луганщина на порозі епідемії ВІЛ/СНІД та туберкульозу

Ризики поширення деяких захворювань зросли через численні випадки гендерного насильства.

На окупованій російськими загарбниками Луганщині рівень захворюваності на ВІЛ/СНІД та туберкульоз наближається до епідемії.

Як повідомляє Луганська обласна військова адміністрація, обласна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу розглянула практичні аспекти відновлення послуг із лікування та профілактики цих хвороб.

“У зв’язку з відсутністю умов для лікування, доступу до необхідних препаратів, нестачею кваліфікованих лікарів, ситуація на окупованій Луганщині наближається до епідемії. Адже один хворий за рік у середньому інфікує 12 осіб. Ризики поширення ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатитів зросли також через поширення гендерного насильства на цих територіях”, – розповів гендиректор Луганського обласного медичного центру соціально небезпечних хвороб Роман Нужний.

Проте, як зазначила начальниця відділу з організації надання медичної допомоги дорослому населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Інна Сазонова, після деокупації області оперативно будуть відновлені усі необхідні обстеження, які окупанти не проводять.

Джерело: УНІАН

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).