Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Міфи про презервативи

Сьогодні, 13 лютого, у світі відзначають Міжнародний день презерватива

Напередодні Дня Святого Валентина фахівці Центру громадського здоров’я закликали українців подбати про захист свого кохання і розпрощатися з міфами, що склалися довкола “виробу №2”, передає Еспресо.Захід.

Міф №1. Презервативи часто рвуться.

Ні, вони можуть порватися, якщо їх пошкодити, неправильно ними користуватися або якщо в них закінчився термін придатності. Звісно, чим менше часу минулу з моменту виготовлення презерватива, тим більш еластичним буде латекс. Термін придатності цього виробу може коливатися від 2 до 5 років, тому перед його використанням обов’язково ознайомтеся з інформацією, зазначеній на упаковці.

Міф №2. Презервативи потрібно використовувати тільки при вагінальному сексі та лише з новими партнерами. 

Аж ніяк. Презерватив захищає не лише від небажаної вагітності, а й від інфекцій, які передаються статевим шляхом. Деякі венеричні захворювання можуть передаватися також через шкіру або слину. А ще їх можна підхопити, якщо в роті є мікротріщини, пошкодження і відкриті рани. Герпес, гонорея, хламідіоз, сифіліс та гепатит В – одні з найпоширеніших інфекцій, що передаються під час орального сексу.

Крім того, презерватив дозволяє знизити ймовірність інфікування ВІЛ. Як би ви не довіряли своєму партнеру, продовжуйте користуватися бар’єрними засобами контрацепції, адже мова йде не про довіру, а про здоров’я.

Міф №3. Презерватив знижує якість відчуттів під час сексу.

Щоб з презервативом було комфортно обом партнерам, підберіть правильний розмір, спробуйте різні матеріали й торгові марки. Сучасні презервативи – не такі, як були за радянських часів, а тонкі та зручні, а деякі можуть навіть зробити відчуття більш яскравими.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).