Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Нове партнерство для покращення доступу до нових антибіотиків у країнах з низьким та середнім доходом для прискорення зусиль щодо боротьби з туберкульозом

Женева, 29 травня 2024 р. – Глобальне партнерство з дослідження та розробки антибіотиків (GARDP) і Глобальний фонд з ліків (GDF) Партнерства «Зупинити туберкульоз», організований ЮНОПС, сьогодні оголосили про угоду про партнерство для покращення глобального доступу до антибіотиків.

Доступ до нових антибіотиків, як правило, обмежений невеликою кількістю країн з високим рівнем доходу. Дослідження 2018 року показало, що лише 12 з 25 нових антибіотиків, які вийшли на ринок з 1999 по 2014 рік, були зареєстровані в більш ніж 10 країнах. Це партнерство допоможе спростити процес закупівель окремим країнам, зменшить витрати, знизить ціни та прискорить доставку для кращих результатів для пацієнтів.

GDF є найбільшим у світі постачальником препаратів для лікування туберкульозу, включаючи засоби діагностики та лікування туберкульозу. З 2001 року втручання GDF допомогли мільйонам людей у ​​всьому світі пройти діагностику та пролікувати туберкульоз, які, ймовірно, інакше б цього не зробили. Угода між GARDP і GDF може мати також аналогічні переваги для пацієнтів з нетуберкульозними бактеріальними інфекціями.

Партнерство між GARDP і GDF відображає зростаючу потребу реагувати на кризу протимікробної резистентності через глобальну координацію. Туберкульоз викликається бактерією Mycobacterium tuberculosis. Як і інші бактерії, вона може еволюціонувати, щоб виробити стійкість до доступних методів лікування, що робить ці методи лікування менш ефективними серед населення в цілому. Наразі GDF підтримує доступ до ліків від усіх типів туберкульозу, включаючи мультирезистентний туберкульоз і туберкульоз із широкою лікарською стійкістю; тепер у партнерстві з GARDP розширює свій підхід до антибіотиків для інфекцій, стійких до ліків, у більш загальному плані.

«Ми в «Зупинити туберкульоз» раді показати, як інвестиції в інструменти та платформи, спрямовані на припинення туберкульозу, можуть мати важливе значення для підтримки зусиль проти протидії антибіотикам. Використовуючи мережу GDF для розповсюдження інноваційних антибіотиків GARDP, ми розширюємо доступ і гарантуємо, що ефективне лікування охопить тих, хто має гостру потребу», – сказала Лучіка Дітіу, виконавчий директор Партнерства «Зупинити туберкульоз», «Разом ми формуємо майбутнє, де справедливість у здоров’ї є реальністю».

Успіх GDF у полегшенні доступу до протитуберкульозних ліків може стати ключем до полегшення доступу до антибіотиків загалом. Враховуючи невеликий розмір ринку протитуберкульозних препаратів, існують високі транзакційні витрати та ризики втрати продукту. Ці та інші фактори перешкоджають розробці та виробництву протитуберкульозних препаратів.

GDF подолав проблеми з доступом, розробивши критично важливі інструменти та послуги, такі як стратегічний ротаційний запас. Ця фізична інвентаризація протитуберкульозних препаратів, яка зберігається на складі агента GDF із закупівель, який укладає договір, допомагає знизити ціни за рахунок об’єднання закупівель, розподілу ризиків і зниження операційних витрат постачальника. Наприклад, з 2019 року GDF спостерігає за зниженням цін на 25-40% нових рекомендованих ВООЗ повністю пероральних схем лікування стійкого до ліків туберкульозу.

GARDP, у свою чергу, продовжуватиме укладати ліцензійні та субліцензійні угоди та разом із місцевими партнерами реалізовуватиме плани впровадження продукту, серед інших ключових заходів. Разом ці заходи спрямовані на підтримку надійного постачання продукції за стабільними доступними цінами.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).