Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Новий документальний фільм «Лікувати/Карати» про людей, які страждають від туберкульозу

hromadske покаже новий документальний фільм «Лікувати/Карати» про людей, які страждають від туберкульозу. Ця хвороба давно виліковна, але від неї досі щороку помирають тисячі людей.

Стрічка розповідає про двох чоловіків: сільського хлопця, який був кіномеханіком, показував фільми у сільських клубах, віртуозно грав на акордеоні та був душею компанії; і злочинця, який просидів у в’язниці 20 років за вбивства та пограбування і має в тюрмі померти. Вони обидва захворіли на туберкульоз із різницею в 60 років, опинившись у «казенних домах».«Це історія про мого діда, який був дуже цікавою особистістю, але я з ним так і не познайомилася, бо він помер ще до мого народження. Від банального туберкульозу. І найбільш несправедливе те, що заразився він ним в армії. А також це історія про Володимира Петухова, тюремного в’язня, який теж захворів, опинившись за ґратами. Вони захворіли на туберкульоз у місцях, де за них мала б відповідати держава. Але замість цього в одному випадку вона “нагородила”, а в іншому — “покарала” хворобою», — каже авторка фільму Анна Тохмахчі.

Цей фільм — відповідь на запитання, хто винен у тому, що люди досі помирають від хвороби, яку давно навчилися лікувати? Чи всі мають однакове право на здоров’я, яке захищає Конституція? І що насамперед має робити держава — лікувати чи карати?

Дивіться прем’єру документального фільму «Лікувати/Карати» 11 лютого на всіх платформах hromadske: на сайті, YouTube-каналі та в соцмережах.

Над фільмом працювали: авторка і журналістка Анна Тохмахчі, оператор Олександр Кохан, оператор і режисер монтажу Данііл Комар, креативна продюсерка Надія Парфан та генеральна продюсерка Анастасія Станко.

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).