Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Охоплення дітей профоглядами на туберкульоз зменшилося з 90% до 36%

Громадські організації виступили з ініціативою створити Дитячий фонд боротьби з туберкульозом.

За даними ВООЗ, Україна займає 4 місце у світі за рівнем захворюваності на туберкульоз дорослих, і п’яте місце за рівнем захворюваності дітей (серед 53 регіонів, які контролюються Європейським бюро ВООЗ).За словами голови правління ГО “Експертна спільнота пацієнтів України” Ігора Горбасенка, охоплення дітей профоглядами на туберкульоз зменшилося з 90% до 36%. Саме тому громадські організації виступили з ініціативою створити Дитячий фонд боротьби з туберкульозом.

“В умовах скорочення протитуберкульозних центрів, медичних закладів, де лікувалися і проходили реабілітацію діти, хворі на туберкульоз, постає питання, що далі буде з цими дітьми. Тому ми вважаємо що це питання є одним з найголовніших і ми ставимо собі на меті створення програми реформ подолання дитячого туберкульозу в Україні і сприяння її імплементації в життя, також дослідити реальний стан поширення туберкульозу серед дітей та підлітків, встановити потреби кожної дитини”, – повідомив голова правління БО “Українці проти туберкульозу” Віталій Руденко.

Довідка:

Кабінет міністрів с затвердив план заходів щодо реалізації Державної стратегії розвитку протитуберкульозної медичної допомоги до 2023 року.

Серед іншого в плані заходів передбачається забезпечення безперервності лікування та діагности туберкульозу в умовах пандемії COVID-19 у 2021 році, та за потреби у 2022, та 2023 роках, заходи з реорганізації регіональних протитуберкульозних закладів, створення єдиної системи протитуберкульозної меддопомоги населенню, системи реабілітації хворих на туберкульоз, удосконалення нормативно-правової бази по забезпеченню профілактики, виявлення, діагностики лікування туберкульозу та супроводження хворих на туберкульоз тощо.

Джерело: УкрінформПідготував: адмін
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).