Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Перше в Європі повне ін’єкційне лікування ВІЛ

ВІЛ-позитивні жителі Європи вже скоро зможуть отримувати ін’єкційне лікування тривалої дії, завдяки якому їм не доведеться щодня приймати таблетки.

Ін’єкція робиться раз або два рази на місяць, що дозволить скоротити частоту прийому антиретровірусної терапії з 365 раз до 12 або 6 в рік. Як повідомляється на сайті фармкомпанії ViiV, європейська комісія випустила дозвіл на реалізацію ін’єкцій і таблеток каботегравіру для використання з ін’єкцією і таблетками рілпівіріну компанії Janssen.

Восени цього року каботегравір отримав статус проривної терапії від FDA.

Комбінація ін’єкцій призначена для підтримуючого лікування дорослих з невизначуваним вірусним навантаженням. Вона також може бути застосована, якщо вірус ще не розвинув резистентність до певного класу антитіл проти ВІЛ.

Рішення схвалити таке лікування Комітет EMA з ліків для людини прийняв на основі результатів трьох рандомізованих відкритих клінічних випробувань III фази. У них взяли участь чоловіки і жінки з ВІЛ, які ніколи не приймали АРВ-препарати. Ці дослідження довели безпеку і ефективність схеми лікування з використанням рілпівіріну і каботегравіру при призначенні кожні чотири або вісім тижнів.

Джерело: https://viivhealthcare.com/Підготував: адмін
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).