Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Плата за доставку АРТ підвищує прихильність до терапії

Доставка антиретровірусної терапії додому і моніторинг здатні підвищити прихильність до АРТ у людей, що живуть з ВІЛ в ПАР. До такого висновку прийшли вчені Вашингтонського університету спільно з Радою з досліджень в галузі гуманітарних наук в Південній Африці. Результати дослідження оголосили на Конференції з ретровірусів і опортуністичних інфекцій (CROI2021).

Вчені з'ясували, що в групі з оплатою доставки 98% учасників повністю оплатили послуги з доставки АРТ та моніторингу. Крім того, всі учасники без винятку повідомили про готовність продовжувати платити за ці послуги. До того ж група домоглася кращих результатів в подавленні вірусу: з 74% до 88%. У той же час люди, які брали участь у дослідженні, які отримують стандартне лікування в клініці, прийшли лише до результату 64%.
Автори дослідження вважають, що доставка додому і моніторинг антиретровірусної терапії можуть підвищити прихильність до лікування і придушити вірусне навантаження. Особливо серед чоловіків, які рідше, ніж жінки, звертаються за медичною допомогою в клініки. Вчені вважають, що при наявності платоспроможного населення, цю стратегію можна масштабувати на інші регіони з високою поширеністю ВІЛ.
Джерело: http://virusoff.info/
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).