Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Посібник для медіа: що журналістам треба знати про туберкульоз

Посібник стане у пригоді як молодим журналістам, так і досвідченим професіоналам, які багато років працюють у сфері громадського здоров’я, охорони здоров’я чи соціального забезпечення. Видання має на меті сприяти покращенню знань медіа з відповідної тематики. З огляду на те, що посібники про туберкульоз видавалися понад десять років тому, ці рекомендації та інформація будуть особливо актуальними, адже за цей час кардинально змінилися підходи у лікуванні захворювання.

Посібник для медіа містить корисні поради та рекомендації, як ефективно та чутливо висвітлювати тему туберкульозу у вашій роботі. Тут ви знайдете перевірену, науково доведену інформацію про туберкульоз, його симптоми, діагностику, сучасні методи лікування та профілактику, а також побачите приклади правильного використання термінології і шляхи уникнення  поширення міфів та стигми щодо людей із туберкульозом.

Завантажуйте посібник тут і користуйтеся цінним ресурсом для покращення вашої роботи та поширення правдивої інформації про туберкульоз.

Також, ви можете скористатися короткою пам’яткою для журналіста.

Розробку посібника ініційовано Центром громадського здоров’я МОЗ України і БО TBpeopleUkraine у межах проєкту «Адвокація, моніторинг та реагування у боротьбі з ТБ» (напрям 150М. Зниження рівня стигматизації та дискримінації стосовно пацієнтів із ТБ серед медичних працівників), який реалізується за фінансової підтримки The Global Fund та підтримки БО «100% життя» – Мережа ЛЖВ.

 

 

 

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).