Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Пресбрифінг: “Чи має Україна потенціал стримати епідемію туберкульозу після впливу covid-19”

Чи має Україна потенціал стримати епідемію туберкульозу після впливу COVID-19

Про це, у п’ятницю, 5 листопада, під час брифінгу говоритимуть представники ВООЗ, Центру громадського здоров’я та НСЗУ.

Подія покликана привернути увагу широкої аудиторії до наслідків недостатньої уваги до туберкульозу під час розповсюдження COVID-19 та кроків, які робить держава, щоб боротьба з туберкульозом була ефективною. 

Запрошуємо журналістів долучитися до пресбрифінгу. Вхід на захід виключно за редакційними посвідченнями та у разі наявності у журналіста та оператора знімальної групи сертифікату про повний курс вакцинації від COVID-19 або негативного ПЛР-тесту чи тесту на антиген, зроблених не пізніше 72 годин до події! Якщо ви піклуєтесь про здоров’я та хочете уникнути натовпу, то ми схвалюємо це рішення. Ви можете задати свої питання завчасно у формі за посиланням: https://forms.gle/HvB1dqrso1et8aNc7

Питання протидії туберкульозу в Україні є одним із пріоритетних напрямів державної політики в сфері охорони здоров’я. Крім того, Україна приєдналася до Глобальної стратегії ВООЗ, ухваливши Державну стратегію протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам до 2030 року.

Спікери брифінгу та теми, які будуть обговорюватися:

Георгій Димов, національний фахівець з питань туберкульозу, Бюро ВООЗ в Україні, розкаже про основні тези Глобального звіту ВООЗ, зокрема, про те, як саме пандемія вплинула на розповсюдження захворювання у світі, досвід України на міжнародній арені та нові рекомендації ВООЗ.

Яна Терлеєва, завідувач відділу координації програм діагностики та лікування туберкульозу ЦГЗ МОЗ України, поділиться інформацією про те, як і хто має відрізнити туберкульоз від COVID-19, та розкаже про інноваційні методи лікування і діагностики туберкульозу, які стали доступні в усіх регіонах України.

Дмитро Самофалов, т.в.о. Голови Національної служби здоров’я України висвітлить тему супроводу та лікування людей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги.

Початок пресбрифінгу об 11.00 в актовій залі Центру громадського здоров’я (Ярославська, 41).

Джерело: https://www.phc.org.ua/news/presbrifing-chi-mae-ukraina-potencial-strimati-epidemiyu-tuberkulozu-pislya-vplivu-covid-19Підготував: ЦГЗ
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).