Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНСТРУМЕНТУ «МОНІТОРИНГ НАЯВНОСТІ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ С ТА В»

19 травня Міністерство охорони здоров’я України, Центр громадського здоров’я МОЗ України, проєкт USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» і Texty.org.ua презентують інструмент, який забезпечує доступ громадян України до інформації щодо наявності лікарських засобів для лікування вірусного гепатиту (ВГ) в закладах охорони здоров’я.

Інструмент також дозволяє урядовим та медичним структурам контролювати перерозподіл препаратів, необхідних для лікування ВГ, у межах регіонів та закладів. Він налагоджує повний і вільний доступ до відповідної інформації для всіх залучених сторін, полегшує маршрут пацієнта для отримання лікування.Публічна онлайн-презентація інструменту відбудеться 19 травня о 15:00 в Zoom. 

Участь у презентації візьмуть: 

Віктор Ляшко — Перший заступник Міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України

Павло Поламарчук — Державний експерт експертної групи з  розвитку регіональних систем громадського здоров’я та прогнозування Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ України

Ірина Іванчук — Начальник відділу вірусних гепатитів та опіоїдної залежності Центру громадського здоров’я МОЗ України

Катерина Оніліогву — керівниця напряму відкритих даних проєкту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»

Денис Губашов — консультант із провадження політики відкритих даних, аналітик видання Texty.org.ua

Також участь у заході візьмуть представники пацієнтських організацій.

Долучитись до презентації в Zoom можна, зареєструвавшись за посиланням. Відповідно до технічних можливостей, частина зареєстрованих учасників буде запрошена до обговорення. Трансляцію заходу можна буде також переглянути на Facebook-сторінці події.

Всім зареєстрованим учасникам надійде посилання на трансляцію вранці 19 травня. Долучитися до перегляду на Facebook-сторінці зможуть усі охочі.

Інструмент реалізований на основі наборів відкритих даних, оприлюднених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних: «Дані про наявність ліків від вірусного гепатиту С та вірусного гепатиту В». Дані для кожної лікарні оновлюються щомісячно.

До інструменту долучені понад 60 лікарень обласного на районного рівнів з усіх областей України.

Інструмент охоплює період з грудня 2020 року по обласних (опорних) та деяких районних лікарнях. З часом кількість районних лікарень, відображених у візуалізації, зростатиме.

Інструмент «Моніторинг наявності препаратів для лікування ВГС і ВГВ для дорослих та дітей» розроблений Texty.org.ua спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України у межах проєкту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства охорони здоров’я України.

Джерело: https://www.phc.org.ua/
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).