Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Причина СНІДу зрада чоловіка

Втім, основною причиною зараження жінок на ВІЛ-інфекцію лікарі називають не колишні «походеньки», а нинішні зради чоловіків. Психологи зазначають: за останні 10 років зраджувати дружин чоловіки стали в 15 разів частіше. Як не лай радянську ідеологію, але її крах викликав і крах основ елементарної етики в суспільстві.

«Зовнішньо моралі» людей, яким так чи інакше прагне наслідувати сучасна молодь (це популярні артисти, попса, успішні бізнесмени та політики), нескінченно далекий від досконалості. «Психологічні мотиви зрад багатогранні, – розповів лікар Сергій Тимощ. – Часто кажуть, що в останнє десятиліття безліч проблем вбило всяку романтику у відносинах. У наші дні відносини у кожній сім’ї нагадують скоріше укладання цілої низки міждержавних договорів. Наприклад, чоловік зобов’язується утримувати сім’ю, а дружина виконувати роботу по дому. Або навпаки. Договори укладаються, а потім порушуються. Через це одна сторона почувається скривдженою. А образа приносить із собою почуття волі від усіх зобов’язань. Тоді й з’являється зрада. Фактично зрада – це спроба зняти із себе відповідальність».

«Кілька місяців тому я проходила обстеження в поліклініці і зовсім випадково з’ясувала, що хвора на ВІЛ-інфекцію, – розповіла киянка Поліна Алексєєва. – Я була просто в шоці. Вже два роки я не працюю і сиджу вдома з дитиною. Життя відбувається за маршрутом: магазин – парк – будинок – дитяча поліклініка. Лікарі сказали, що швидше за все мене заразив чоловік. Я не могла в це повірити, бо була впевнена, що він ніколи мені не зраджував. Яким же було моє розчарування, коли з’ясувалося, що він теж хворий. Чоловік змушений був визнати, що зраджував мені всі роки шлюбу».

читайте також: чому чоловіки заводять коханок і причина зрад

 

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).