Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Пропонуємо вашій увазі третій номер Інформаційного вісника Access

В ці святкові дні ми хочемо поділитись з Вами черговою серією інфографіки про складнощі, з якими стикаються люди, які живуть з ВІЛ в закладах охорони здоров`я (за період жовтень-грудень, 2017). 

Всі скарги надходять на Гарячу лінію та фіксуються “зі слів клієнта” ➡️далі спеціалісти опрацьовують/перевіряють/уточнюють дані➡️спільними зусиллями з регіональними НУО всі скарги/складнощі клієнтів максимально оперативно вирішуються!
Дякую всім регіональним партнерам за те, що Ви завжди йдете на зустріч. В такі миті відчувається, що ми всі одна велика команда. Разом змінюємо систему🔊💪
Варто зазначити, що у нас змінились лідери звернень по областям, наразі це – Дніпропетровська, Кіровоградська та Донецька області. З Тернопільської Рівненської, Чернівецької областей та АРК Крим взагалі не надходило звернень (дану інформацію можна аналізувати з різних точок зору: від відсутності належної рекламної кампанії – до відсутності труднощів).
Також варто звернути увагу на те, що не актуальними в даному квартальному періоді виявились проблеми зі складнощами в призначенні препаратів для лікування ОІ та проблеми з видачею дитячих сумішей.
З додаткових питань щодо розміщеної інформації звертайтесь за адресою: common@saapf.kiev.ua та/або за ☎️тел. (044) 543 13 43

 

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).