Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

#PutPeopleFirstEECA: стартувала інформаційна кампанія регіону СЄЦА

Напередодні 25-ї Міжнародної конференції зі СНІДу, AIDS 2024, яка пройде 22-26 липня в Мюнхені, запущено кампанію #PutPeopleFirstEECA. Інформаційна кампанія є частиною однойменної ініціативи #PutPeopleFirst, яку створили організатори AIDS2024 

Завдання кампанії — посилити голоси регіону Східної Європи та Центральної Азії (СЄЦА) та дати можливість спільнотам, активістам, громадським та міжнародним організаціям та правозахисникам, які працюють для припинення епідемії СНІДу, висловитися про те, що заважає регіону зупинити епідемію і чому важливо ставити людей перше місце. 

Регіон СЄЦА стикається із серйозними бар’єрами: від повномасштабної війни, яку розв’язала Росія в Україні, до низки обмежувальних законів в країнах регіону, криміналізацію та стигматизації, що заважають протидії ВІЛ. Щоб протистояти цим викликам і не дати побудувати нові “стіни” в регіоні, необхідно об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін та стійка міжнародна підтримка. 

За даними ЮНЕЙДС, епідемія ВІЛ у Східній Європі та Центральній Азії зростає найшвидше, ніж в будь-якому іншому регіоні світу. З 2010 року кількість нових випадків у регіоні зросла на 49%, а кількість смертей за цей період збільшилася на 46%. При цьому лише половина пацієнтів із ВІЛ-позитивним статусом приймають терапію. 

Що робити, щоб зупинити поширення інфекції? Як переконати уряди фінансувати повною мірою програми профілактики та підтримки? І чому люди мають бути на першому місці, коли йдеться про протидію ВІЛ? Ці питання обговорюватимуться на Міжнародній конференції зі СНІДу 2024, де регіон Східної Європи та Центральної Азії стане однією з пріоритетних тем. 

Приєднатися до кампанії #PutPeopleFirstEECA можна записавши своє коротке відеозвернення з відповіддю на питання “Чому у боротьбі з епідемією ВІЛ, саме люди мають бути на першому місці” і викласти у соціальних мережах з хештегом: #PutPeopleFirstEECA та #PutPeopleFirst. 

Компанію #PutPeopleFirstEECA координують медіа-платформа VirusOFF та Альянс громадського здоров’я за підтримки UNAIDS EECA. Компанія та активності здійснюються за участю регіональних мереж та організацій: ECOM, ITPC EECA, EHRA, Teenergizer, EWNA, ENPUD, REG, EKPC, AFEW, HAC, 100% LIFE, Alliance Consultancy, Life4me+, Євразійський рух за права на здоров’я у в’язницях та інші. 

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).