Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Питання-ВідповідьРубрика: Вагітність і ВІЛдоброго дня, в мене така ситуація: мав статєвий контакт захищений, але оральний незахищений із дівчиною. через два дні язик став сірий, через ще пару днів почало тягнути в шії, а через тиждень стягнуло горло та піднялася температура.Лікар сказав що це Епштейн-Барра вірус. Перевірявся на ВІЛ експрес-тестами у поліклініці на 6, 8 тижні, через 3 та 6 місяців, результат негативний. Нещодавно помітив на язику збоку внизу щось схоже на волосисту лейкоплакію. Дуже хвилююсь, підкажіть будь ласка, чи можна вже в мене виключити ризик Віл і на яких стадіях вже проявляється волосиста лейкоплакія?
0 +1 -1
Відвідувач сайту запитав 1 рік тому

доброго дня, в мене така ситуація: мав статєвий контакт захищений, але оральний незахищений із дівчиною. через два дні язик став сірий, через ще пару днів почало тягнути в шії, а через тиждень стягнуло горло та піднялася температура.Лікар сказав що це Епштейн-Барра вірус. Перевірявся на ВІЛ експрес-тестами у поліклініці на 6, 8 тижні, через 3 та 6 місяців, результат негативний. Нещодавно помітив на язику збоку внизу щось схоже на волосисту лейкоплакію. Дуже хвилююсь, підкажіть будь ласка, чи можна вже в мене виключити ризик Віл і на яких стадіях вже проявляється волосиста лейкоплакія?

1 відповідь
0 +1 -1

Доброго дня. Так, ви можете виключити ризик інфікування ВІЛ після конкретно, цієї ризикованої ситуації. Щоб тримати руку на пульсі здоров’я, бажано проходити тестування на ВІЛ один-два рази на рік, незважаючи на те, була, на вашу думку, ризикована ситуація чи ні. Волосиста лейкоплакія викликається вірусом Епштейна-Барра. Ви можете звернутися до сімейного лікаря, пройти обстеження та отримати лікування. На все добре. До побачення.