Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
0 +1 -1
Відвідувач сайту запитав 4 місяці тому

Доброго дня. Вчора почав лікування туберкульозу. Лікуюсь вдома. А зараз сталась біда-сеча червона. Не знаю куди звертатись у вихідний день, підскажіть, що робити, куди йти. Раніше ніколи такого небуло, якихось захворювань теж немає. Що попити чи це треба в лікарню? В мене вже розболілась голова.Не знаю-чи то від переживань чи то ще щось у мене.Дякую за відповідь.

1 відповідь
0 +1 -1
Лікар-фтизіатр Ганна Федорівна відповів 4 місяці тому

Доброго дня! Підозрюю, що Ви почали приймати рифампіцин (такі червоні капсули). На початку лікування можуть викликати нудоту та головний біль. Можливе також забарвлення сечі, мокротиння, слизу в червоний колір. Це звичайне явище й не вимагає коректування в лікуванні пацієнта. Але, в будь-якому випадку, Ви повинні повідомити про це свого лікуючого лікаря. Будьте здорові!