Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Питання-ВідповідьРубрика: Вагітність і ВІЛДоброго дня. Я почав лікування від ВІЛ місяць тому, у мене 420 клітин СД. Коли має відновитись при лікуванні мій імунітет і до яких цифр?
0 +1 -1
Психолог Ірина Админ. запитав 1 рік тому

Доброго дня. Я почав лікування від ВІЛ місяць тому, у мене 420 клітин СД. Коли має відновитись при лікуванні мій імунітет і до яких цифр?

1 відповідь
0 +1 -1
Психолог Ірина відповів 1 рік тому

Доброго дня. Препарати АРТ впливають на механізми розмноження ВІЛ-інфекції в організмі, таким чином припиняючи вироблення нових вірусних копій. В середньому протягом терміну до 6 місяців через таку дію препаратів, огранізм очищується від вірусів і їх кількість стає невизначальною (невизначальне вірусне навантаження). Імунна система перестає таким чином потерпати від інфекції і може відновлюватись. Однак, АРТ безпосередньо не сприяє відновленню імунітету. Темп відновлення імунних показників та їх рівень залежить від генетичних особливостей організму людини та наявності захворювань, психічних навантажень, способу життя. Тож можна дати загальний прогноз щодо вашого здоров’я такий: по мірі зниження кількості вірусу ваші показники СД-клітин можуть підвищуватись до індивідуальних показань, які можуть бути саме у вас.