Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Питання-ВідповідьРубрика: Вагітність і ВІЛДоброго дня! Якщо можна, анонімно. Чи можливо отримати военний білет (“білий” ) з виключенням з обліку для перетину кордону, якщо я зараз проходжу лікування від МРТБ? Дякую.
0 +1 -1
Лікар-фтизіатр Ганна Федорівна Админ. запитав 11 місяців тому

Доброго дня! Якщо можна, анонімно. Чи можливо отримати военний білет (“білий” ) з виключенням з обліку для перетину кордону, якщо я зараз проходжу лікування від МРТБ? Дякую.

1 відповідь
0 +1 -1
Лікар-фтизіатр Ганна Федорівна відповів 11 місяців тому

Доброго дня! Ви повинні розуміти, що абацилювання (припинення бактеріовиділення) говорить про позитивну динаміку та ефективність лікування туберкульозу. Питання про придатність чи непридатність Вас до військової служби буде вирішувати військово-лікарська комісія територіального центру комплектації та соціальної підтримки (військомату). Тому, для отримання висновку про непридатність(“білого білету”) Вам потрібно буде звернутись до територіального центру комплектації та соціальної підтримки (військомату). З собою мати всі медичні документи (висновки, довідки, медичні картки, виписки), які підтверджують наявність хвороби та вказують на стан Вашого здоров’я. Згідно положення про ВЛК, стаття 2 : непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку являються пацієнти , у яких наявний активний туберкульоз легень з виділенням мікобактерій та (або) за наявності розпаду легеневої тканини; активний, прогресуючий туберкульоз інших органів позалегеневої локалізації. Таким чином, якщо у Вас наявні дані ознаки, то Вас буде визнано непридатним до військової служби під час мобілізації та Ви зможете перетнути кордон. У інших випадках непридатність визначається індивідуально, ураховуючи результати обстеження.