Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Питання-ВідповідьРубрика: Питання по СНІДуДоброго дня. Здавав тест на ВІЛ через 3 та 6 місяців у СНІД центрі, результат – негативний. Чи можу я вже спокійно жити і бути впевненим, шо ВІЛ немає, бо здається, їде дах. Читаєш в інтернеті – пишуть, що може виявитись і через рік. Дякую заздалегідь.
0 +1 -1
Відвідувач сайту запитав 1 рік тому

Доброго дня. Здавав тест на ВІЛ через 3 та 6 місяців у СНІД центрі, результат – негативний. Чи можу я вже спокійно жити і бути впевненим, шо ВІЛ немає, бо здається, їде дах. Читаєш в інтернеті – пишуть, що може виявитись і через рік. Дякую заздалегідь.

1 відповідь
0 +1 -1
Психолог Ірина відповів 1 рік тому

Доброго дня. Перевірки на ВІЛ, яку ви зробили, цілком достатньо, щоб впевнено сказати, що діагноз ВІЛ у вас відсутній, ви здорові. Інтернет не є надійним джерелом інформації, оскільки там зберігається і застаріла інформація, яка втратила актуальність, і недостовірні та суперечливі дані. Застарілою є інформація про термін рік для перевірки на ВІЛ після ризику. Для сучасних тестів достатньо 3 і 6 місяців. Самостійно визначити, що відповідає дійсності в інтернеті, а що ні часто буває важко. Тож, рекомендуємо користуватись надійними джерелами, де інформацію надають професійно підготовлені фахівці. Одним з таких джерел є наша служба і ми раді, що можемо вам надати точну інформацію у важливих питаннях здоров’я.