Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Питання-ВідповідьРубрика: Вагітність і ВІЛДоброго дня! У моєї бабусі виявили туберкульоз легень. По мазку харкотиння-паличок немає.Але, чекаємо ще на результат основного аналізу-посіву.Бабусі 83 роки, їй потрібна чиясь допомога. В лікарні, звісно, можливості такої немає, тому ми забрали її додому.Є окрема кімната, посуд і таке інше. Моє питання наступне-як мені доглядати за нею? Чи маю я одягатись у щось спеціальне? Кімната провітрюється, кварцується і прибирається, це ми все робимо.Цікавить як саме я маю і що робити, щоб захиститись, на всяк випадок. Дякую, чекатиму на вашу відповідь.
0 +1 -1
Лікар-фтизіатр Ганна Федорівна Админ. запитав 1 рік тому

Доброго дня! У моєї бабусі виявили туберкульоз легень. По мазку харкотиння-паличок немає.Але, чекаємо ще на результат основного аналізу-посіву.Бабусі 83 роки, їй потрібна чиясь допомога. В лікарні, звісно, можливості такої немає, тому ми забрали її додому.Є окрема кімната, посуд і таке інше. Моє питання наступне-як мені доглядати за нею? Чи маю я одягатись у щось спеціальне? Кімната провітрюється, кварцується і прибирається, це ми все робимо.Цікавить як саме я маю і що робити, щоб захиститись, на всяк випадок. Дякую, чекатиму на вашу відповідь.

1 відповідь
0 +1 -1

Доброго дня! Найголовніше у Вашій ситуації (та й і у всіх інших у боротьбі з туберкульозом) -це лікування протитуберкульозними препаратами пацієнта і поточна дезінфекція помешкання, де він знаходиться. Щодо Вашого запитання- особи, які доглядають за бактеріовиділювачем, повинні суворо дотримуватись правил особистої гігієни: нігті коротко стригти, руки ретельно мити з милом. Під час догляду за хворим і при проведенні знезараження рекомендується надягати халат або спеціально виділений одяг; при прибиранні приміщення особи, що доглядають хворих, повинні одягати адекватні регламентовані засоби захисту органів дихання, а при знезараженні мокротиння, збиранні брудної білизни, крім того, використовувати гумові рукавиці. Після завершення роботи зазначені особи мають зняти і знезаразити спецодяг та засоби індивідуального захисту, обробити руки антисептичним засобом і вимити їх та обличчя з милом під проточною водою. Вашій бабусі-скорішого одужання, бережіть себе!