Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Питання-ВідповідьРубрика: Питання по СНІДуДоброго дня. В стосунках з партнеркою 3 роки, за цей час презервативами не користувались, інших статевих партнерів не було. Проходили комісію – у мене позитивний результат, у партнерки негативний. Як таке може бути?? Чи можлива помилка?
0 +1 -1
Відвідувач сайту запитав 1 рік тому

Доброго дня. В стосунках з партнеркою 3 роки, за цей час презервативами не користувались, інших статевих партнерів не було. Проходили комісію – у мене позитивний результат, у партнерки негативний. Як таке може бути?? Чи можлива помилка?

1 відповідь
0 +1 -1
Психолог Ірина відповів 1 рік тому

Доброго дня. Така ситуація цілком можлива, і ось чому: біологічний механізм передачі ВІЛ складний, на нього впливає багато чинників – як особливості вірусу у партнера з ВІЛ, так і імунні та генетичні особливості іншого партнера. Таким чином, інфікування може відбутись як під час єдиного статевого контакту, так і не відбуватись протягом 1, 3, 5 і навіть більше років у дискордітній парі. Важливо при цьому пам’ятати, що при любому такому незахищеному контакті вірус може передатися, це питання часу. Щодо вас, то є висока вірогідність інфікування ВІЛ до стосунків з цією партнеркою, або ваш шлях інфікування не є статевим. Важливий момент! – для остаточного виключення наявності ВІЛ у вашої партнерки, вона має здати тест на ВІЛ через 3 місяці після останнього незахищеного контакту з вами. При цьому усі ваші статеві контакти мають бути захищеними. Сучасна процедура перевірки на ВІЛ та якість тестових систем виключають помилку у встановленні діагнозу. Додаткову інформацію з цих та інших питань ви можете отримати у консультантів Гарячої лінії цілодобово 0800-500-451.