Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
0 +1 -1
Відвідувач сайту запитав 2 місяці тому

Вітаю. Місяць тому у мене виявили ВІЛ. Приймаю АРТ. Але почала себе погано почувати. Голова крутиться, німіють руки-ноги. Це може бути побочкою від таблеток?

1 відповідь
0 +1 -1
Психолог Лєра відповів 2 місяці тому

Добрий день. Усі медичні препарати, зокрема антиретровірусні, мають побічні дії. Зазвичай організм до них адаптується, через кілька днів вони проходять. Якщо побічні дії стійко продовжуються, слід звернутися до свого лікаря-інфекціоніста або сімейного лікаря, якщо симптоми не пов’язані з терапією. Рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівців нашої “Гарячої лінії” (0800500451) безкоштовно з усіх телефонів. У нас працюють лікарі-інфекціоністи, дерматовенерологи, неврологи. Дякуємо за звернення. Бережіть себе.