Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Навчальні курси

На головну / Навчальні курси

Дистанційні навчальні курси від ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»

Безкоштовний онлайн-курс для соціальних працівників та всіх зацікавлених слухачів «Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання»

Спецпроект «Знай свої права!»

— про і для людей, які живуть з ВІЛ, та їх рідних. А також: медичних і соціальних працівників, правозахисників, громадських активістів, працівників поліції, чиновників.

Дистанційні навчальні курси від МБФ «Альянс громадського здоров’я»

На даному ресурсі представлені наступні навчальні курси: «Уроки зменшення шкоди», «Сексуальне та репродуктивне здоров’я», «Уроки зменшення ризику», «Особливості консультування», «Гендерний підхід при наданні соціально-медичних послуг», «Моніторинг та оцінка в сфері громадського здоров’я».

Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД

Благодійною організацією “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” за підтримки Фонду народонаселення Організації Об’єднаних Націй було розроблено онлайн курс для медичних працівників, які хочуть покращити свої знання. Курс містить інформацію про ВІЛ – інфекцію та її лікування, основи медичної допомоги ВІЛ – позитивним людям, в тому числі вагітним і породіллям, огляд законодавства у сфері надання медичної допомоги людям з ВІЛ, вплив стигми на ефективність  заходів з подолання епідемії, захист від інфікування медичних працівників на робочому місці

Центр Знань

«Центр Знань» – інформаційний ресурс для регіону Східної Європи та Центральної Азії*. Тут розміщено різні матеріали для навчання, консультування й тестування, орієнтовані на профілактику ВІЛ-інфекції серед підлітків, у тому числі серед підлітків груп ризику (ПГР).

Фонд Олени Пінчук

представляє перший в Україні масовий онлайн-курс «Сексуальна освіта», що дає відповіді на найпопулярніші запитання підлітків про секс, розвіює найпоширеніші міфи та допоможе батькам розпочати розмову про секс з дітьми. У Фонда є багаторічний досвід роботи з молоддю та їх батьками в напрямку профілактики ВІЛ, безпечного сексу та здорового способу життя. До розробки та створення курсу були залучені найкращі спеціалісти в сфері медицини та психології, а в зйомках відеолекцій взяли участь популярні телеведучі та лідери думок.