Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Неурядові організації (корисні контакти)

На головну / Неурядові організації (корисні контакти)

БО «100% Життя»

БО «100% Життя» — найбільша пацієнтська організація в Україні, місія якої  – боротьба за життя! Мережа працює з пацієнтами та для пацієнтів, в тому числі представляючи інтереси людей, які живуть з ВІЛ, в 25 регіонах України. Мережа працює з 2001 року та є основним реципієнтом та виконавцем проектів Глобального Фонду та USAID в Україні. «100% Життя» є провідним партнером держави у впровадженні медичної реформи та розробником системи eHealth.

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») (далі – Альянс) є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 найбільш уразливих груп населення, що є

AHF Ukraine

На сьогодні AHF є однією з найбільших неурядових організацій, яка, спираючись на благодійність, забезпечує профілактику та тестування на ВІЛ, догляд, піклування, лікування та підтримку для ВІЛ-інфікованих пацієнтів у 39 країнах світу, включаючи Україну. Другою невід’ємною частиною місії AHF є адвокація структурних змін, для того, щоб забезпечити високу якість та сталість послуг. Більше, ніж 890 000 людей з ВІЛ користуються послугами, які надаються за підтримки AHF в Північній та Південній Америці, країнах Азії, Африки та Європи.

 

 

 

 

 

Фонд Олени Пінчук

Фонд був заснований Оленою Пінчук у 2003 році. Він став першою і єдиною в Україні благодійною організацією по боротьбі з епідемією СНІДу, яка працює за рахунок приватних коштів.

Основні напрямки роботи фонду: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна)

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) є неурядовою гуманітарною організацією, яка працює у сфері охорони громадського здоров’я з січня 2001 року. Наші проєкти охоплюють Україну, Молдову, Білорусь і Грузію.

AFEW–Україна є частиною міжнародної мережі незалежних організацій Східної Європи та Центральної Азії AFEW з секретаріатом у Нідерландах.

БО “Позитивні жінки”

Організація об’єднує жінок з різних регіонів України, має 10 офіційних регіональних представниць.

Організація має членську структуру. Є дійсні та асоційовані члени.

МІСІЯ. Створення умов для розвитку та самореалізації жінок, передусім уразливих до ВІЛ, через об’єднання жіночих ініціатив, підтримку лідерства та зміну суспільної думки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БФ «Пацієнти України»

Наша місія
Лікування доступне для всіх.
Наша мета
Забезпечити всіх пацієнтів України ефективним лікуванням, об’єднуючи активістів для впливу на державні закони та політику.
Наше бачення
Ми хочемо бачити країну, в якій пацієнти мають доступ до всіх необхідних їм ліків шляхом впровадження ефективної медицини, в якій активісти від пацієнтів сприймаються з повагою, мають доступ до необхідної інформації, володіють навичками стратегічної роботи та співпрацюють з державою, яка функціонує абсолютно прозоро, відповідально та відкрито.

 

«Конвіктус Україна»

«Конвіктус» – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні.

«Конвіктус Україна» – організація, яка створює ефективні сервіси громадського здоров’я та підтримує вразливі категорії населення. Вже 12 років ВБО «Конвіктус Україна» є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, іншим соціально небезпечним хворобам, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.

AFEW–Україна є частиною міжнародної мережі незалежних організацій Східної Європи та Центральної Азії AFEW з секретаріатом у Нідерландах.

“Право на здоров’я” (HealthRight International)

Свій перший проект в Україні організація запровадила у липні 2005 року. Сьогодні Представництво “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні реалізує програми сфокусовані на ВІЛ-позитивних, наркозалежних жінках, їх дітях, дітях вулиці та вуличній молоді у тісній співпраці з місцевими партнерами, зокрема з Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ), Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, Міністерством охорони здоров`я України, іншими міжнародними та українськими неурядовими організаціями.

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» спеціалізується на наданні послуг з профілактики ВІЛ / СНІДу та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), серед чоловіків, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ), орієнтована на розвиток і згуртування підгрупи геїв і бісексуалів як частини ЛГБТ-спільноти й всієї спільноти загалом, а також сприяння зниженню рівня гомо-, бі- і трансфобії в українському суспільстві.

 

 

 

 

 

БO “ОБ’ЄДНАННЯ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ “ТІНЕРДЖАЙЗЕР“

Це рух, який об’єднав підлітків з регіону Східної Європи та Центральної Азії. Разом ми створюємо світ, в якому кожен підліток може реалізувати свій потенціал. Світ, вільний від дискримінації у всіх його проявах, включаючи сферу ВІЛ. Світ, в якому права всіх підлітків та молоді, особливо дівчаток, не потрібно захищати, тому що вони повністю дотримуються. Унікальність Teenergizer у тому, що проекти для підлітків придумують та втілюють самі підлітки. Адже ми як ніхто інший знаємо, що нам потрібно!

Всеукраїнська програма ментального здоров’я за ініціативою першою леді Олени Зеленської. Кампанія з популяризації програми з метою реновації системи охорони ментального здоров’я і просвітницької роботи серед населення щодо турботи про свій ментальний стан

“ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ЕПІДЕМІЇ ВІЛ”

Тут можна дізнатися, як і де протестуватися та що робити далі залежно від результату тестування. За допомогою сайту можна дізнатися адресу найближчого пункту або замовити тест додому. 

Чат-бот #ТЕСТпоруч

https://t.me/HIVfree_bot 

Чат-бот допоможе пройти оцінку ризику інфікування на ВІЛ та знайти найближчий та найбільш комфортний для клієнта пункт тестування: в НУО або медзакладі.

“ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ЕПІДЕМІЇ ВІЛ”

За допомогою сайту можна дізнатися, де і як отримати антиретровірусну терапію для людей, які живуть з ВІЛ, а також отримати перенаправлення на інші важливі для ЛЖВ платформи.

Чат-бот #АРТпоруч https://t.me/HIV_AIDS_bot 

Чат-бот знайде адресу найближчого закладу, в якому можна отримати антиретровірусну терапію, як в Україні, так і за кордоном.