Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Розробляються нові модулі в ЕСОЗ для меддопомоги пацієнтам з ВІЛ, туберкульозом та вірусними гепатитами

У 2021 році буде розроблено та впроваджено нові модулі ЕСОЗ, які прискорять перехід до надання медичної допомоги в амбулаторних умовах та призначення схем лікування пацієнтам із ВІЛ-інфекцією/СНІДом, туберкульозом, вірусними гепатитами та психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів, а також іншими захворюваннями.

Також буде створено та впроваджено системи обміну даними про соціально небезпечні захворювання задля безперервної та регулярної верифікації.

Розроблені модулі сприятимуть діджиталізації ведення пацієнтів в умовах стаціонару. Це прискорить процес створення та перехід на електронні картки пацієнтів та підвищить якість збору й аналізу даних.

Довідково:

Електронна система охорони здоров’я (ЕСОЗ) — інформаційно-телекомунікаційна система, яка забезпечує автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією в електронному вигляді.

ЕСОЗ є одним з основних інструментів впровадження нової моделі фінансування медичної галузі. Розвиток ЕСОЗ синхронізовано з іншими системними змінами в охороні здоров’я.

Підготував: ЦГЗ
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).