ВИЧ/СПИД Туберкулез
на главную
RU / UA
Общенациональная горячая линия
по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
0 800 500 451
График консультирования специалистов
Задать вопрос в чате Написать письмо на e-mail
0 800 50 30 80
График консультирования специалистов
Задать вопрос в чате Написать письмо на e-mail

О проекте

Линия глазами консультантов


Наши консультанты – это профессионалы своего дела, которые имеют многолетний опыт работы на Горячей линии. Им есть чем поделиться, чтобы дать возможность Вам понять почему и с какой целью они ежедневно, 24 часа в сутки, 7 дней в неделю готовы прийти каждому на помощь и предоставить всю необходимую Вам информацию.


Зміст моєї роботи в чотирьох словах: Цікаво, гідно, швидко, професійно.
  1. Найперше, це гідна робота, в якій кожний дзвінок - це виклик. Необхідно почути і відповісти, тут і тепер, без можливості замінити жодне слово.
  2. Цікаво: Зберегти межі професійності у спілкуванні з підлітком.
  3. Швидко: Віднайти вірні слова для стурбованих мамочок, молодих людей, які хочуть бути почутими, розвіяти тривогу, та найти рішення.
  4. Професійно: Знайомі запити: робота із снідофобією, з тривогою від очікування побічної дії терапії, з страхами або невідомістю "як жити із ВІЛ", "де і як протестуватись", або горюванням втрати партнера "як розповісти про свій позитивний статус, або приховати це", тощо.
Консультант Сергій
Благодарен судьбе за возможность на протяжении многих лет нести гуманистическую миссию и осуществлять помощь клиентам в рамках Гарячей линии. Приятно помогать людям, работать в одной команде с высококвалифицированными специалистами, повышать собственный профессионализм, ежедневно усовершенствуя свои знания по данной проблематике.
Консультант Вадим
Коли йдеш на роботу з задоволенням, з піднесеним настроєм, то це і є те мірило «хорошої роботи». Це значить, що співпало все: цікава робота, доброзичливий колектив, вміле управління. За 10 років моєї праці на лінії, багато чого кардинально змінилося в концепції, стратегії і т.п., але нічого не змінюється у моєму емоційному відчутті та ставленні до роботи. А коли саме так, то і людям, котрі потребують твоєї допомоги, ти можеш багато в чому зарадити, допомогти. Навіть «телефонні хулігани», яких є чимало, не можуть завадити якісно і спокійно виконувати свою роботу.
Консультант Галина
Я восхищаюсь клиентами нашей Горячей линии за их решимость, смелость, силу и умение смотреть в лицо своим трудностям, проблемам, связанным со здоровьем, а также готовности встречаться с бессилием, страхами, неизвестностью и всё же желанием верить, доверять и продолжать жить дальше счастливой, полноценной жизнью не смотря ни на что!
Консультант Ада
Люблю наш Телефон!
Я люблю работать с людьми, люблю общаться с людьми. Мне нравится возможность помогать решать разные ситуации, прикладывать к этому свои ресурси. Еще я люблю работать в коллективе, где хорошо знаю людей, где можно узнавать новое, учиться, совершенствоваться, чему нет предела. В нашем коллективе я чувствую себя, как рыба в воде.
Мне нравится, что начальство доступно и компетентно, что можно обсудить быстро рабочие вопросы, что могут указать корректно на недоработки и похвалить за удачные аспекты работы, что просто умножает силы.
Работать здесь - мне в радость.
Консультант Мария
Робота на Гарячій лінії дозволяє бути немов у контакті зі всією країною. Кожен день телефонують люді зі Сходу і Заходу та з Півдня і Півночі, з маленьких міст і великих обласних центрів. Це дозволяє розуміти, з одного боку, певні локальні питання пов’язані з ВІЛ-сервісом, а з іншого боку усвідомлення, що досвід вирішення складних ситуацій в одному регіоні цілком успішно стане в нагоді в іншому. Така масштабна робота провокує на більш плідне розв’язання складних систематичних проблем, донесення актуальних питань від населення до фахівців. Загалом це нагадує двосторонній рух, коли люди звертаючись на Гарячу лінію, отримують останню актуальну і науково підтверджену інформацію, але своїми запитами дозволяють зрозуміти, що зараз більшою мірою є нагальним і вартим пильнішої уваги. Головне у цьому русі для консультанта – не збавляти обертів і прислуховуватися до оточуючих.
Консультант Роман
В системі екстренного телефонного консультування я працюю з 1996 року. За цей час багато змінилось, у наших клієнтів стали на перше місце інші питання, якісь перестали бути значущими. Але незмінним залишилось основне - моя впевненість у високій ефективності нашої роботи. Гаряча лінія - це швидка допомога, але не для тіла, а для душі. Ми щосекунди поруч, ми цілодобово напоготові відповісти на будь-які питання. Зазвичай люди звертаються до нас із власним болем, іноді зі сльозами, іноді в горі - це все частинки нашого життя... Ми готові розділити страхи та труднощі кожного, але поряд із цим - щиро радіємо кожній радісній події наших клієнтів!
Телефонний провід в руках у консультанта - як Нитка Аріадни, допоможе кожному знайти свій власний шлях.
Консультант Віта
Остановлюсь лишь на одном из многочисленных аспектов работы горячей линии.
Знаю по опыту, что очень действенна и важна консультация абонентов ЛЖВ в формате "равный-равному".
Много лет назад такая консультация помогла мне принять диагноз, победить самостигматизацию, вооружиться знаниями и найти себя, как консультанта.
Важную роль в консультировании отвожу сопереживанию, поддержке, толерантности и выработке приверженности к АРТ. И когда консультация завершается благодарственными словами абонента, а в голосе звучат жизнеутверждающие нотки - это победа над обстоятельствами и болезнью.
P.S. Люблю свою работу.
Консультант Лариса
Вітаю! Головним чином, я консультую за принципом «рівний - рівному». Це тому, що за зверненням людини, що живе з ВІЛ, я можу розповісти про власний досвід цього життя. Мене звати Ігор, так саме як і помічника Віктора Франкенштейна, вигаданого героя лякливого роману про монстрів. Проте, ви ж знаєте, що насправді монстри існують лише у книжках та в нашій уяві? Ні? Тож, я можу вам про це багато розповісти.
Зараз, у 2016 році, я маю вже більший за дюжину років досвід безпосередньої та дистанційної роботи й консультування з попередження ВІЛ-інфекції та допомоги людям, що живуть з ВІЛ, потерпають від упередженого ставлення та обмежень з боку оточуючих, чи зазнають лиха від власно створених демонів - страждають від уявних хворобливих страхів та засвоєної у громади стигми. Ці люди потерпають лише тому, що вони відрізняються від інших своїми якостями. Якостями, котрі, навіть і побачити неможливо – здоров’ям, почуттями, власним світоглядом, талантами, долею…
Половина з цих 12-ти років моєї подорожі до Світла – це Життя із Вами, Людьми, яких я ніколи не бачу, але з якими зустрічаюся шість років поспіль майже кожної ночі, коли ви набираєте десять чарівних цифр та звертаєтеся із своїми проблемами, потребами, недугами, горем та радостями, чудернацькими та креативними пропозиціями щодо перемоги над епідемією СНІДу та над Всесвітнім Злом, просто тому що вам самотньо. А треба інколи ще й поскаржитися!
Інколи ми з вами навзаєм задоволені спілкуванням один з одним. Інколи мені вранці доводиться штопати своє краяне серце, як ту стару шкарпетку, що луснула... А бувають такі зустрічі із вами, після котрих натхнення підноситься вгору, аж до неба із білими хмаринками та веселками!
Я дуже хочу вірити, що завжди, коли ми з вами зустрічаємося, обрій та всесвіт навколо нас стають хоч трохи світліші, світ добріший до нас, ви більш сміливі та впевнені, та хоча б один з наших монстриків розчиняється у повітрі...
Консультант Ігор
Хочу сказати декілька слів про команду найкращих фахівців з якими я працюю. Для мене дуже важливим є те, що саме ці люди знаходяться поруч, оскільки завжди відчуваю їхню підтримку та можу розраховувати на компетентну пораду або допомогу. В нашому колективі працюють дуже різні і харизматичні особистості, які здатні обмінюватись позитивними ідеями та заряджати на плідну та креативну роботу. Завдяки небайдужому керівництву проекту ми регулярно отримуємо найактуальнішу інформацію та маємо можливість вдосконалювати свої знання та навички, беручи участь у різноманітних навчальних тренінгах. Все це робить нас ще більш компетентними, а послуги якіснішими. Ми як великий вулик, де кожний відповідально виконує свою роботу, де всіх об’єднує одна мета - допомогти знайти шляхи вирішення складної ситуації!
Консультант Яна
На горячей линии телефона доверия работаю 3 месяца, опыт дистанционного консультирования чуть больше года. Как-то по дороге на работу размышлял о доверии и потребностях человека.
Из окна маршрутки видишь много людей... Вот молодая мама перебегает дорогу с коляской и сумкой наперевес, там пожилая пара опираясь друг на друга идут не спешно по аллее, подростки на скейтах залетают в переход. И у каждого из них свои потребности, а вот доверие одно.
Так же и на телефоне доверия. Каждый случай – индивидуальный и требует индивидуального похода.
Я благодарен этой работе за опыт и возможность поучаствовать в этом благородном деле.
Давайте доверять и помогать друг другу!
Консультант Андрей
Для меня наша Горячая линия стала частью моей жизни и моей трудовой деятельности. С каждым звонком от наших клиентов мы становимся мудрее, получаем определенные знания и это все дает толчёк к нашему развитию и усовершенствованию. По поводу нашего коллектива. Коллектив у нас отличный. Каждый по своему индивидуален и неповторим.
Консультант Алекс
Доброго дня! Перше що я відчуваю від людей, що телефонують на гарячу лінію, це різноманітні негативні емоції – розпач, збентеженість, страх, образу, провину, злість й т.п. Й не дивно, бо людина телефонує до мене з самої глибини свого горя вигаданого чи реального. Горе приходить тоді, коли ми щось втрачаємо й допомогти справитися з горем моя головна задача. Майже кожного разу я відчуваю недовіру з боку того, хто телефонує й німий докір: - «Як ти можеш знати мої почуття й мій розпач?» А я знаю, бо з 2007 року живу з ВІЛ. Я проживав ті самі емоції, що й Ви. Я навчився жити з ВІЛ і не просто жити, а радіти, любити, насолоджуватись життям й працювати на благо всім вам, дорогі мої клієнти. Мій девіз: «Не важливо скільки днів у твоєму житті, важливо скільки життя у твоєму кожному дні».
Консультант Олександр


Главная -> О проекте -> Линия глазами консультантов

Проект «Общенациональная Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза» реализует Благотворительная организация «Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.