Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Стартував проєкт з профілактики поширення гепатитів В/С та ВІЛ серед українських військовослужбовців

На базі Головного військового клінічного госпіталю у Києві розпочався пілотний проєкт з  профілактики поширення гепатитів B/C та ВІЛ-інфекції через своєчасне виявлення та лікування цих хвороб серед військовослужбовців. Проєкт запустив Фонд Олени Пінчук у партнерстві зі СНІД-Фондом Елтона Джона, реалізовується спільно із Центром громадського здоров’я МОЗ. 

На базі Головного військового клінічного госпіталю буде проводитись швидке тестування на ВІЛ, гепатит В та С, а також лабораторна діагностика в разі необхідності підтвердження позитивного результату та призначення подальшого лікування. В рамках проєкту також буде закуплена терапія для лікування гепатиту С. 

 «Наш пілотний проєкт забезпечить раннє виявлення та лікування особливо небезпечних інфекційних хвороб, як вірусні гепатити B/C та ВІЛ, серед військовослужбовців. А також більш детально вивчить фактори ризику інфікування на фронті для цієї групи, щоб уповільнити темпи поширення епідемії», – зазначила засновниця Фонду, Олена Пінчук. 

«Медичні сили ЗСУ підтримують ініціативу Фонду Олени Пінчук та Центру громадського здоров’я для можливості наших захисників отримати найсучасніше лікування та підтримку держави та світу. Вдячні за турботу та увагу до наших захисників, за розуміння необхідності підтримки у це складний час», – наголосив Сергій Литовка, Начальник Центрального санітарно-епідеміологічного управління Командування Медичних сил ЗСУ. 

В свою чергу співпраця з Центром громадського здоров’я дозволяє взяти під медичний нагляд військовослужбовців із встановленим діагнозом ВІЛ-інфекції та гепатиту B для подальшого пожиттєвого лікування у цивільних закладах охорони здоров’я. 

«Для нас важливо стати частиною цього проєкту, аби збудувати надійний місток для віськовослужбовців, яким вони зможуть спокійно рухатись від медичної служби Міністерства оборони до цивільної. Наші захисники можуть бути впевненими, що як і по закінченю служби, так і під час неї,  зможуть, за необхідності, отримувати пожиттєве лікування за державний кошт», – сказала Ольга Гвоздецька, в.о.заступника Генерального директора Центру. 

Провайдери проєкту зазначають, що в ході реалізації планується розробити єдиний механізму надання послуг військовослужбовцям на базі військового госпіталю з наступною переадресацією у цивільну медичну систему. 

 

Новина по матеріалам Фонду Олени Пінчук. 

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).