Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Схема TDF/FTC захищає ЛЖВ від COVID-19?

Попередні дослідження показали, що людям, які отримують АРВТ на основі тенофовіру (TDF), необхідний додатковий прийом вітаміну D і кальцію.

Американські вчені в госпіталі для ветеранів США провели дослідження серед 20 494 чоловіків, що живуть з ВІЛ, і дійшли висновку, що ЛЖВ, які приймають тенофовір дизопроксилфумарат (TDF), з меншою ймовірністю заразяться коронавірусом і будуть госпіталізовані.

Згідно з результатами дослідження, у пацієнтів, які приймають TDF/FTC, ймовірність зараження COVID-19 була на 35% нижче, ніж у тих, хто приймав TAF/FTC або абакавір/ламівудін (5% проти 8%). Крім того, у тих, хто отримував TDF/FTC, ймовірність госпіталізації була нижчою на 57%, ніж у інших учасників (0,9% проти 2,0%).

Також, вчені заявили, що необхідні рандомізовані випробування для вивчення ефективності тенофовіру як профілактики та раннього лікування COVID-19 серед населення в цілому.

Джерело: https://journals.lww.com/aidsonline/Abstract/2022/10010/Tenofovir_disoproxil_fumarate_and_coronavirus.9.aspxПідготував: Адмін
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).