Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

У львівському Центрі легеневого здоров’я надаватимуть допомогу хворим на ВІЛ

Львівський Центр легеневого здоров’я отримав нові повноваження у зв’язку з реформуванням в Україні закладів громадського здоров’я, які до цього часу координували надання медичної допомоги хворим на ВІЛ.

На зустрічі з представниками  громадських організацій України, які  надають соціальний супровід ВІЛ-позитивним особам, директор Центру легеневого здоров’я Любомир Рак,  зазначив, що медичний  заклад готовий надавати таким пацієнтам увесь  необхідний спектр медичних послуг – від консультацій до оперативного втручання.«Лікування таких пацієнтів у Центрі є оптимальним рішенням як для них, так і для лікарів», – запевнив медик.Дмитро Тигач, керівник львівської філії ГО «100% життя», зауважив, що лікування хворих на ВІЛ – це постійний пошук місця, де такого пацієнта можуть госпіталізувати.

«Наша організація підтримувала самий такий перерозподіл функцій між закладами охорони здоров’я, щоб лікування пацієнтів з ВІЛ перейшло до фтизіопульмунологічної служби Центру легеневого здоров’я. Тепер пацієнти з ВІЛ точно знають, куди їм звертатися для обстеження та лікування»,- додав  активіст.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації  Іван Собко зазначив що лікарі будуть проінформовані про порядок переведення та  зміни в роботі, пацієнти – про порядок надання медичних послуг.

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).