Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

У США почався перший етап клінічних досліджень генної терапії ВІЛ без АРВТ

Компанія American Gene Technologies запустила першу фазу клінічних досліджень препарату AGT103-T на людях. Після проведення аналізів на безпеку і наявності побічних ефектів, яких від препарату не виявили, програма AGT по лікуванню ВІЛ готова до подальшого розвитку. На даний момент лікування вже отримали шестеро людей.

AGT103-T – це власні Т-клітини людини яка живе з ВІЛ, які були генномодифікованих за допомогою лентівірусного вектора, що допоможе вивести вірус з організму.

Програма націлена на відновлення основних ушкоджень імунної системи, викликаних ВІЛ. Коли інфекція вбиває Т-клітини, необхідні для вироблення імунітету до ВІЛ, людина стає нездатним самостійно знищувати вірус, і хвороба переходить в хронічну форму.

Завдяки новій клітинній та генній терапії для лікування ВІЛ, у пацієнтів буде викликатися стійке придушення вірусу шляхом доставки терапевтичних генів до імунних клітин людини. Збір клітин відбувається за допомогою спеціальної технології (лейкаферез), вони модифікуються в НЕ організмі і потім вводяться повторно. Такі медичні маніпуляції допоможуть пригнічувати вірус до невизначуваним навантаження на тривалий час після інфузії. Такий підхід був розроблений, щоб усунути дефекти Т-клітин і забезпечення міцного вірусного контролю, який не порушується штамами ВІЛ.

«Завдяки дослідженню, яке показало, що терапія безпечна, ми стали впевненіші в тому, що ВІЛ можна вилікувати. Ця віха підтримує місію AGT щодо полегшення страждань та передчасної смерті від серйозних людських хвороб. Програма з лікування ВІЛ створена на платформі, яка може лікувати і інші хронічні вірусні інфекції, а також моногенні захворювання і рак», – сказав Джефф Галвин, генеральний директор.

В даний час перша фаза досліджень ( «Відновлення потужних противірусних імунних відповідей») для AGT103-T проходить в дослідницьких центрах в Меріленді / Вашингтоні, округ Колумбія. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) дозволили проводити першу фазу клінічних досліджень препарату ще в серпні минулого року.

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).