Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

У США розпочалися клінічні випробування ленакапавіру для ДКП

На сайті ClinicalTrials.gov представлено два клінічні випробування, в рамках яких оцінюється ефективність та безпека ленакапавіру для доконтактної профілактики ВІЛ (ДКП) у цисгендерних жінок та людей, які вживають ін’єкційні наркотики. Випробування фінансуються Gilead Sciences, Inc. та проводяться через Мережу клінічних випробувань з профілактики ВІЛ (HPTN), яку підтримує Національний інститут алергії та інфекційних захворювань (NIAID), що входить до складу Національних інститутів охорони здоров’я США. 

 Випробування проводитимуться на майданчиках HPTN у США, і включатимуть цисгендерних жінок та групу людей, які вживають ін’єкційні наркотики. В обох дослідженнях учасники будуть випадково розподілені для отримання або ін’єкційного ленакапавіру, або пероральної комбінації тенофовір дизопроксил фумарат/емтрицитабін. Протягом усього дослідження учасники надаватимуть лабораторні зразки та надаватимуть якісні відгуки про свій досвід прийому кожної форми ДКП. 

 Для отримання більш детальної інформації про ці випробування можна відвідати сайт ClinicalTrials.gov з ідентифікаторами досліджень NCT06101329 та NCT06101342. 

 На даний момент ленакапавір схвалений FDA для лікування ВІЛ у пацієнтів із множинною лікарською стійкістю у поєднанні з іншими антиретровірусними препаратами. 

Джерело ITPC EECA 

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).