Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

У США схвалено вдосконалений швидкий тест на антитіла до ВІЛ-1/2 від MedMira Reveal G4

Управління федерального нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило вдосконалений варіант експрес-тесту RevealG4 від компанії MedMira. Тепер до інструкції даного пристрою додано ВІЛ-2.

Як стверджують розробники, експрес-тест RevealG4 завжди був ефективним, але з урахуванням розширених вимог він може «задовольнити попит на швидке та надійне рішення для тестування». Включення ВІЛ-2 до інструкції підвищує корисність тесту та робить його важливим інструментом у боротьбі з ВІЛ.

«Це схвалення особливо важливе, враховуючи поширеність різних підтипів вірусу. Удосконалений тест не лише відповідає нормативним вимогам, а й забезпечує отримання більш точних та надійних результатів на всі штами ВІЛ», – йдеться у прес-релізі компанії.

Тепер компанія MedMira активно домагається відмови від поправок щодо удосконалення клінічних лабораторій (CLIA), що зробить RevealG4 доступнішим.

Раніше дослідники з Університету Тулейна (США) розробили швидкий тест, який дозволяє одночасно виявити ВІЛ та туберкульоз за допомогою кількох крапель крові. Тест здатний не тільки виявити ці два захворювання, але й виміряти їх вірусне та бактеріальне навантаження.

 

Джерело: https://nl.marketscreener.com/koers/aandeel/MEDMIRA-INC-49477067/nieuws/FDA-geeft-MedMira-s-geavanceerde-Reveal-G4-snelle-HIV-1-2-antilichaamtest-goedkeuring-45565769/

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).