Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

У США запускають програму самотестування на ВІЛ

Національна програма The Together Takemegome спрямована на надання людям 1 мільйона безкоштовних експрес-тестів на ВІЛ.

Самотестування на ВІЛ скоро стане набагато простішим і поширенішим завдяки найбільшій програмі в історії США “The Together Takemegome”. Вона спрямована на проведення 1 мільйона експрес-тестів на ВІЛ по всій країні, починаючи з початку наступного року.

Згідно з прес-релізом Університету Еморі в Атланті, уряд через Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) виділить 8,3 мільйона доларів на рік компанії “Together TakeMeHome” на її п’ятирічний проект (на загальну суму 41,5 мільйона доларів).

Також йдеться про те, що замовлення, розміщені на веб-сайті програми, оброблятимуться Amazon, який доставлятиме тести в нейтральних упаковках. OraSure надасть тести, які будуть доступні у всіх 50 штатах та Пуерто-Ріко.

Самотестування на ВІЛ є ключовим нововведенням, яке підтримує основну мету охорони здоров’я у цій галузі — якомога раніше діагностувати всіх людей із позитивним ВІЛ-статусом. На думку експертів, попит на самотестування в країні зріс, особливо серед тих, хто раніше не складав тест на ВІЛ, та серед маргіналізованих груп населення. А безкоштовні тести, «на самоті власного будинку» — це те, що зараз необхідно національній програмі з профілактики ВІЛ, вважають експерти.

За даними CDC, майже 40% нових випадків зараження на ВІЛ передаються людьми, які не підозрюють про свій позитивний статус.

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).