Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

У Японії схвалили ін’єкційну АРТ тривалої дії

У Японії схвалили ін’єкційний антиретровірусний препарат тривалої дії каботегравір + рілпівірін. Місцеві фахівці впевнені, що це призведе до зниження фізичного та психологічного навантаження серед пацієнтів.

Комбінація продається в країні під торговою назвою Vocabria (каботегравір) + Rekambys (рілпівірін). Рекомендований інтервал ін’єкцій — 1 або 2 місяці (залежно від конкретної ситуації).

Каботегравір + рілпівірін – це перша у світі схема лікування ВІЛ тривалої дії з режимом 1 раз на місяць або 1 раз на 2 місяці. Ця комбінація під торговою назвою Sabenuva вже схвалена в деяких країнах, а в Європі ін’єкційний каботегравір доступний під торговим найменуванням Vocabria.

Нещодавно FDA схвалило використання ін’єкційного антиретровірусного препарату Cabenuva для підлітків. Його зможуть застосовувати підлітки з пригніченим вірусним навантаженням віком від 12 років та вагою не менше 35 кг.

Препарат розробила компанія ViiV Healthcare. У заявці на схвалення вона посилалася на дані багатоцентрового рандомізованого дослідження фази 3b ATLAS-2M, в якому порівнювали ефективність та безпеку каботегравіру та рилпівірину, що вводиться внутрішньом’язово кожні 2 місяці, з одноразовим щомісячним режимом у 1045 дорослих з ВІЛ. Результати показали, що режим дозування кожні 2 місяці не поступається ефективності щомісячної ін’єкції. На думку розробників, така схема відповідає потребам ВІЛ-позитивних людей, що змінюються: завдяки цьому вони зможуть скоротити прийом антиретровірусних препаратів до 6 разів на рік.

Підготував: https://answers.ten-navi.com/pharmanews/23367/
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).