ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Про проект

Лінія очима клієнтів


Ми завжди дуже цінуємо кожне звернення наших клієнтів, зворотній зв`язок від партнерів та отримані скарги/пропозиції/побажання, які безумовно допоможуть нам стати кращими для Вас.

Залиште свій відгук про роботу Гарячої лінії з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу

Залиште свій відгук:
*
Ваше ім'я:
Не опубліковувати відгук на сайті:


Ви стали моїми друзями,спілкування з вами надихає мене кожного разу,коли виникають життєві проблеми або просто бажання почути вас.
Ріта
Хочу виразити велику подяку всім консультантам Гарячої лінії, а особливо консультанту Максиму. Звертаюсь до Вас за допомогою дуже часто, дякую за надання корисної інформації, психологічної підтримки. Від Ваших порад хочеться далі продовжувати життя, яке так безцінне.
Наталя
Щиро вдячний Вам всім за поради які стосуються ВІЛ-інфекції!!! Звертаюся дуже часто і кожного разу відчуваю що мене зрозуміють, а найголовніше нададуть кваліфікаційну допомогу та заспокоять!!! Хоча я ВІЛ-негативний, але спасибі що підказуєте що робити з фобічними розладами та переживанням!!! Зараз стараюся виконувати Ваші поради і мені стає легше!!!! Думаю, колись повністю позбавлюсь цього!
Василь
Хочу щиро подякувати працівникам національної лінії! Зверталась неодноразово і щоразу отримувала кваліфіковану і вичерпну інформацію. А також - підтримку і розуміння! Рекомендую всім, друзі - звертайтесь до професіоналів, не потрібно боятись. Я тепер не боюсь, бо знаю напевне!
Марія
Мені не хотілось жити, коли я дізналась про свій діагноз. Здавалось, що це кінець всьому. І головне, що ні з ким не можна поговорити на цю тему. Коли випадково натрапила на телефон Гарячої лінії, віднеслась до цього скептично: чим мені вже допоможуть? Як же я помилялась!!! Півгодини, які я розмовляла з консультантом, перевернули моє життя! Мені не тільки надали якісну психологічну допомогу, а ще і проінформували щодо ВІЛ-інфекції (лікування, харчування, планування сім’ї тощо). Та головне, що я зрозуміла, що життя не закінчується, я і надалі зможу жити повноцінним життям. Велике спасибі,що Ви є!
Наталія
Дуже дякую за те, що швидко розказали де можна пройти тест на ВІЛ. Зекономили купу часу на пошук. Ще й розказали, як воно все відбувається. Дуже допомогло.
Павло
Дякую спеціалістам цього сайту за вашу важливу роботу.Вона дуже потрібна нам.Ви заспокоюєте,даєте поради,допомогаєте подолати труднощі нам і нашим близьким.
Ріта
Завдяки вашій роботі я стільки нового дізналася про ВІЛ і СНІД! І про шляхи передачі і про симптоми і про діагностику. Але насамперед я відчула, що діагноз ВІЛ - це не вирок. Можно продовжувати жити повноцінним життям, працювати і відпочивати, створювати стосунки, народжувати дітей. Це надихає.
Олена
Головна -> Про проект -> Лінія очима клієнтів

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.