Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту


Головна -> -> Компонент сперми сприяє розповсюдженню ВІЛ-інфекції

Компонент сперми сприяє розповсюдженню ВІЛ-інфекції


02.07.2008


Група німецьких учених заявила про те, що один компонент, що міститься в насінній рідині, сприяє швидкому проникненню вірусу імунодефіциту в клітки людського організму. Фахівці університетської клініки Ульма проводили дослідження, головним завданням якого був пошук природних компонентів сперми, здатних понизити вірогідність передачі ВІЛ-інфекції статевим шляхом.

Проте, під час дослідження, учені виявили, що фермент під назвою простатична кисла фосфатаза (PAP), навпаки, значно полегшує проникнення смертельного вірусу в клітки людини - швидкість проникнення ВІЛ збільшується в 50 разів.  "Спочатку ми не повірили в це, але, повторюючи експерименти, раз по раз ми постійно отримували одні і ті ж результати", - повідомляє дослідник Франк Киркхофф

Учені повідомляють, що молекули простатичної кислої фосфатази здатні об'єднуватися в довгі волокна, які у свою чергу зв'язуються з вірусною частинкою і переносять її в клітки імунної системи. Саме ці клітки і є головною мішенню ВІЛ.

   За словами дослідників, негативна дія PAP виявляється особливо відчутною при невеликих концентраціях вірусу, адже саме в таких умовах відбувається зараження ВІЛ при вагинальному сексі.

  Дослідники вважають, що отримані дані допоможуть їм знайти безпечні речовини, що пригнічують активність простатичної кислої фосфатази, а це у свою чергу, значно полегшить боротьбу з епідемією ВІЛ-інфекції у всьому світі.

Джерело: По матеріалах МедновостіПідготував: Консультант-психолог - Ніна

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2022.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине