ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


ПАЦІЄНТИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ МОЖУТЬ СКОРИСТАТИСЯ ЗАСТОСУНКОМ ONEIMPACT


26.04.2022
В Україні для зручності отримання пацієнтами з туберкульозом інформації про захворювання і доступний комплекс медичних та соціальних послуг є кілька корисних ресурсів.

Окрім офіційних сайтів державних установ, таких як Міністерство охорони здоров'я України, Центр громадського здоров'я, їх соціальних мереж, телеграм-каналу про туберкульоз, діє також мобільний застосунок від неурядових громадських організацій Stop TB Partnership  і TBpeopleUkraine –  OneImpact. 

В ньому міститься важлива інформація про туберкульоз, а також можливість людям, які хворіють або перехворіли на туберкульоз, повідомити про бар’єри, що виникають на шляху лікування. В тому числі завдяки опитуванням. В пацієнтській організації TBpeopleUkraine наголошують на тому, що отримання зворотного зв'язку від користувачів застосунку, сприятиме об'єднанню зусиль усіх дотичних сторін до протидії туберкульозу. 

Джерело: https://phc.org.ua/news/pacienti-z-tuberkulozom-mozhut-skoristatisya-zastosunkom-oneimpactПідготував: ЦГЗ


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.