ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


Вчені описали соціальний портрет людей, які найчастіше приховують свій ВІЛ-статус


03.05.2022
Приховувати ВІЛ-статус найчастіше воліють люди з більш високим рівнем освіти та одружені. Про це повідомили корейські вчені з Національного університету «Кенпук», їхню роботу опубліковано в місцевому виданні YNA.

Дослідники вивчили дані 147 ВІЛ-позитивних людей, їхній середній вік — 43 роки. З них лише 61% розповіли, що мають ВІЛ. Вчені встановили, що чим вищий рівень освіти, тим вища ймовірність приховування діагнозу. Іншим фактором стала наявність сім'ї: одружені чи заміжні пацієнти частіше приховували свій ВІЛ-статус, ніж самотні учасники.

Також зв'язок був і з ментальним здоров'ям: чим нижчий ступінь депресії, тим більша схильність до приховання ВІЛ. Корейські вчені наголосили, що цей висновок суперечить іншим зарубіжним дослідженням.

Джерело: https://www.yna.co.kr/view/AKR20220423045300017


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.