ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація
10.12.2014

ЩО ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЮДИ, ЯКІ ЖИВУТЬ З ВІЛ?


Медикам відомо, що люди з ослабленим імунітетом безпосередньо схильні до ураження туберкульозом. Що необхідно знати про це хворим? Запитаємо про це головного лікаря Камчатського крайового протитуберкульозного диспансеру Андрія ГРОМОВА.

02.12.2013

Традиційно, 01 грудня весь світ об'єднується, щоб нагадати про боротьбу з ВІЛ/СНІДом


Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" також бере участь у цій боротьбі, в рамках програми "Зупинимо туберкульоз в Україні".

21.08.2012

Визначення ВІЛ-статусу дитини та вакцинопрофілактика


У перші місяці життя дитина, що народилася від ВІЛ-позитивної матері, в будь-якому випадку буде мати позитивний результат аналізу ІФА на ВІЛ, оскільки в її крові присутні антитіла, що перейшли від матері. Якщо дитина не інфікувалася ВІЛ, з часом материнські антитіла зникнуть.

07.12.2011

Перебіг туберкульозу на тлі ВІЛ


Проблема поєднання ВІЛ / СНІДу і туберкульозу (ТБ) набуває дедалі більшого значення в світі. У ВІЛ-інфікованих осіб ймовірність захворювання на туберкульоз протягом 1 року становить 50%, у людини без ВІЛ – 10% протягом життя.

07.12.2011

Туберкульоз у людей, що живуть з ВІЛ


Початок епідемії СНІД(у) пов'язаний зі зростанням випадків туберкульозу у світі, оскільки ВІЛ і туберкульоз активно взаємодіють між собою. І та й інша інфекція знижує опірність (імунітет) організму. Люди з ВІЛ, особливо зі зниженим імунним статусом, найбільш уразливі до туберкульозу.
Головна -> Корисна інформація

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.