ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація
08.11.2013

В Україні розпочато епідеміологічне дослідження хіміорезистентного туберкульозу


В Україні з 1 листопада 2013 року розпочався набір пацієнтів для епідеміологічного дослідження щодо хіміорезистентного туберкульозу.

19.07.2013

Вітамін С виявився ефективним засобом проти стійкого туберкульозу


У вітаміні С вчені виявили несподівану властивість. Він здатний вбивати бактерії M. Tuberculosis. Як передає Zee News, відкриття належить Коледжу Альберта Ейнштейна.

12.07.2013

Чим небезпечний туберкульоз з множинною лікарською стійкістю


Витяги з інтерв`ю з виконавчим директором ЮНІТЕЙД, міжнародної організації в системі ООН, яка фінансує проекти по боротьбі з ВІЛ, туберкульозом і малярією в 94 країнах світу, враховуючи країни СНГ, Дені Бруном.

21.02.2013

Грандіозний провал: інноваційна туберкульозна вакцина не спрацювала


Випробування нової вакцини проти туберкульозу MVA85A не завершилось успіхом. Цей факт відкидає нас назад, адже дана вакцина була першою, що проходила настільки масштабне тестування з впровадження у 1921 році БЦЖ, передає BBC.

21.02.2013

Унікальний механізм лікування туберкульозу. Препарат Sirturo


Штати схвалили до використання новий препарат від Johnson & Johnson, призначений для пацієнтів з резистентним туберкульозом, які не реагують на звичайні методи терапії, розповідає Reuters.

12.02.2013

Туберкульоз з множинною лікарською стійкістю


Туберкульоз з множинною лікарською стійкістю поширюється також, як і чутливий туберкульоз, повітряно-крапельним шляхом.

10.09.2012

Проблема хіміорезистентного туберкульозу


Резистентність (нечутливість) мікроорганізмів до антибактеріальних засобів - це природний феномен, властивий усім мікробам, який відбувається в процесі їх розмноження за рахунок мутацій. Внаслідок таких мутацій мікроорганізм набуває резистентність до антибіотиків і при неправильному лікуванні невпинно розмножується. Резистентність мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів - основна причина безуспішного лікування і смертності від інфекційних хвороб.

10.09.2012

Натуропатичне лікування хіміорезистентного туберкульозу продуктами бджільництва


Туберкульоз в Україні, як і в багатьох країнах світу, є однією з найпоширеніших інфекційних хвороб. На сьогоднішній день актуальною проблемою є епідемія хіміорезистентного туберкульозу. Основним і найефективнішим методом лікування хворих на сухоту є етіотропна або антимікобактеріальна терапія протитуберкульозними препаратами, поєднання і комбінація яких дозволяє вилікувати туберкульоз. Проте, хіміотерапія туберкульозу із множинною лікарською стійкістю збудника стає малоефективною [4, 5].
Головна -> Корисна інформація

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.