ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація

Перегляд статті


Вчені працюють над вакциною проти небезпечних вірусів, таких як ВІЛ і гепатит


27.06.2014
Університет Аделаїди подав заявку на патент, який допоможе вченим створити комерційну версію ДНК-вакцини проти ВІЛ і гепатиту С, повідомляє News - medical.net.

Патент стосується простої, але ефективної методики стимулювання імунної відповіді і доставки вакцини.  
Поки проходять доклінічні випробування. А експерти вже шукають комерційного партнера. Професор Ерік Гованс, який керує дослідженням, сфокусував увагу на дендритних клітинах, частині імунної системи. Саме їм відводиться роль активатора імунної відповіді. Дендритні клітини є типом білих кров'яних клітин, що відіграють ключову роль під час інфекції і вакцинації.   
Але пропонується впливати на імунні клітини побічно. Це відбувається за рахунок впровадження білку, що викликає невелику клітинну смерть в зоні вакцинації. Мертві клітини посилають важливі сигнали імунітету, що виливається в запалення і активацію дендритних клітин. Далі ці клітини створюють особливе середовище, що підвищує ефективність вакцинації.   
За допомогою пристрою з мікроголкою компанії FluGen Inc. вчені змогли проткнути шкіру на глибину в 1,5 міліметра, доставивши таким чином вакцину. У шкірі багато дендритних клітин. Тому необхідну реакцію можна отримати швидко. Вакцинувати так само пропонується  від величезної кількості вірусів, включаючи ВІЛ і гепатит.
Джерело: meddaily.ruПідготував: Дарина


Головна -> Корисна інформація -> Перегляд статті

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.