ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація

Перегляд статті


Хворих на СНІД хочуть змусити здавати відбитки пальців


08.07.2014
Інфікованих найбільш небезпечними захворюваннями, а також ВІЛ-інфікованих громадян, змусять в першу чергу здавати відбитки пальців. Це буде прописано в законопроекті, який готує депутат Держдуми від ЛДПР Роман Худяков, про обов'язкову дактилоскопічну реєстрацію громадян.

Як розповів "Известиям" автор законопроекту, він вже отримав позитивні відгуки від органів МНС, МВС, Генпрокуратури і ФМС. Він уточнив, що медичні картки людей, які є переносниками небезпечних захворювань, відслідкують "представники спеціальних структур" і відправлять усіх хворих здавати відбитки пальців, які увійдуть до деякої бази даних.  
"У Федеральній міграційній службі також підтримали цю ініціативу. Відомства дають свої пропозиції, а я їх пропозиції беру за основу, опрацьовую, вписую в законопроект, - розповів журналістам Худяков. - Одна з пропозицій обумовлена тим, що у нас дуже багато людей інфікованих, які хворіють на СНІД, - у них в першу чергу необхідно брати відбитки пальців. Тому що дуже часто буває, що такі люди міняють прізвище, декілька букв в прізвищі, і випадають з бази даних, де вони стояли на обліку. Такі хвороби повинні фіксуватися, відстежуватися, і люди мають бути на контролі, щоб вони не заражали інших". Худяков уточнив, що цей захід торкнеться не лише мігрантів, що приїхали до  Росії, але й усіх громадян країни».
Джерело: meddaily.ruПідготував: Дарина


Головна -> Корисна інформація -> Перегляд статті

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.