ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація

Перегляд статті


Тіло можна очистити від ВІЛ, якщо його "розбудити", кажуть фахівці


14.07.2014
Вчені Інститутів Гледстоун придумали, як реактивувати латентну ВІЛ-інфекцію, пише NY Sports Nut.

Це допоможе вилікувати одне з найстрашніших захворювань. Основна проблема з ВІЛ полягає в здатності вірусу ховатися від імунітету і ліків, тимчасово впадаючи в "сплячку".
А от якщо підвищити довільну активність, пов'язану з експресією гена ВІЛ, без зміни самого рівня експресії, можна зробити ВІЛ видимим. Так вірус знову стане активною мішенню. Коли імунні клітини заражаються ВІЛ, в ДНК клітини впроваджується генетичний матеріал вірусу. У результаті клітина починає працювати на відтворення вірусного генетичного матеріалу.
Це провокує виробництво і розмноження вірусу, який потім вивільняється зараженим організмом назовні. Інфіковані імунні клітини, в кінцевому результаті , самі поширюють інфекцію і в інші імунні клітини тіла. Зазвичай повністю видалити ВІЛ з тіла неможливо, адже він періодично проявляється знову. З цієї причини пацієнтам доводиться все життя приймати антиретровірусні препарати.
Джерело: http://www.meddaily.ru/article/09Jun2014/wakeupviПідготував: Яна


Головна -> Корисна інформація -> Перегляд статті

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.