ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація

Перегляд статті


Вчені встановили, що ВІЛ з'явився на території Конго ще в 1920-х роках


10.12.2014
Група вчених встановила, що людина вперше заразився вірусом імунодефіциту в 1920-х роках на території, де зараз знаходиться столиця Демократичної Республіки Конго - Кіншаса, повідомляє Бі-бі-сі.

До цього висновку вчені прийшли після генетичного аналізу вірусу, отриманого із зразків крові, взятих у Кіншасі в 1959 році. Результати дослідження були опубліковані в журналі Science.

Крім того, була підтверджена версія, що ВІЛ є вірусом шимпанзе, яким людина, ймовірно, заразився в ході контакту із зараженою кров'ю.

Факторами, що сприяли поширенню вірусу в Конго, могли стати торгівля секс-рабами, швидке зростання населення і нестерильні голки.

На перетворення ВІЛ в пандемію в свою чергу вплинули місцеві залізні дороги, послугами яких до кінця сорокових років встигли скористатися близько мільйона людей.

Джерело: Gay.ruПідготував: Вадим


Головна -> Корисна інформація -> Перегляд статті

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.