ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація

Перегляд статті


Вчені зробили сенсаційне відкриття про ВІЛ


17.01.2008


Штам вірусу імунодефіциту людини, найбільш розповсюджений у США, Європі, Латинській Америці, Японії і Австралії, був вперше занесений з Гаїті у 1969 році, причому скоріше за все, однією людиною, стверджують американські вчені.

Група вчених з університету в Таксоні, штат Аризона, вивчила зразки крові 117 ВІЛ-інфікованих і створила "родослівне дерево" штаму ВІЛ-1 групи М підтипу Б, від якого в першу чергу страждає населення розвинених країн.

Хто була та людина чи люди, з яких почалась всесвітня епідемія СНІДу, з’ясувати не вдалось.

Результати пошуків опубліковано у "Віснику Національної академії наук США".

Керівник дослідницької групи професор Михайло Воробей говорить, що інформація про територіальне походження вірусу допоможе в лікуванні СНІДу

Зараз вчені хочуть заглянути у ще більш раннє минуле. На думку професора Вороб’я, на Гаїті вірус потрапив з Африки близько 1966 року, можливо, з Конго, де в той час трудились гаїтянські рабочі.

 

Джерело: http://ru.redtram.com/go/68140081/n4p/5446/health-and-beauty/Підготував: Консультант-психолог - Ірина


Головна -> Корисна інформація -> Перегляд статті

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.